Baran

Baran ma bardzo silne pole energetyczne i wolę. Ten znak zodiaku wie, jak ujarzmić innych ludzi i całkowicie kontrolować własne życie, ale nigdy nie ma wystarczająco dużo czasu, aby zwolnić i posłuchać siebie. Ponadto ogniste usposobienie Barana często zmienia jego energię z twórczej w destrukcyjną.

Liczby mogą przynieść szczęście

Byk

Nawet jeśli powiesz Bykowi, że jest magiem i medium, odpowie, że tego nie potrzebuje. Niemniej jednak Ziemia obdarzyła ich pewnymi magicznymi zdolnościami. Byk może wpływać na świat poprzez przedmioty materialne: amulety, talizmany, rzeczy symboliczne. Ten znak zodiaku intuicyjnie wyposaża swój dom w taki sposób, aby przyciągać pieniądze i dobrobyt.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Bliźnięta

Bliźnięta nie znajdują się na liście znaków zodiaku, które mogą rozwinąć prawdziwe magiczne zdolności. Ale nie potrzebują tego, są przyzwyczajeni do rozwiązywania problemów inaczej - poprzez komunikację i własny urok. I to jest ich główny atut w sprawach światowego zarządzania.

Rak

Raki mają z natury zdolności psychiczne, ale nie mają wystarczających rezerw energii, aby naprawdę zacząć wpływać na świat. Czują, ale nie wiedzą, co z tym zrobić, widzą przyszłość innej osoby, ale nie mogą zmusić ludzi, aby im uwierzyli.

Lew

Podobnie jak wszystkie znaki ognia, Lew nie odczuwa deficytu energii, ale boi się być sam ze sobą, a jest to warunek konieczny, aby rozwinąć w sobie zdolności psychiczne. Jeśli Lew nie spędza czasu wśród ludzi, to smartfon lub telewizor dotrzyma mu towarzystwa. A sprawa po prostu nie dociera do spraw subtelnych.

Panna

Praktyczność i sceptycyzm Panny uniemożliwiają jej nawet przyznanie, że świat jest znacznie głębszy i szerszy niż codzienne zmartwienia i zarabianie pieniędzy, więc wszelkie pozazmysłowe postrzeganie jest dla niej niedostępne. Ale, podobnie jak Byk, Panna ma talent do zarządzania światem materialnym: Panna kupuje tylko to, co jest potrzebne, świetnie radzi sobie z finansami i dokładnie wie, jak zastosować swoją wiedzę i umiejętności. I to też jest rodzaj prezentu.

Ludzkie lęki i fobie można ocenić na podstawie cech znaków zodiaku

Waga

Wagi są zdesperowanymi sceptykami i pozostają wierne sobie bez względu na to, co się stanie. Wolą nie tracić czasu na coś, co nie daje gwarantowanego rezultatu, dlatego są zanurzeni w prawdziwym życiu i palących problemach. Jednak nie jest to najbardziej niezdolna do magicznych zdolności znaku zodiaku. W przypadku Wagi chodzi o pragnienie i otwartość świadomości.

Skorpion

Ognista energia Skorpionów zmiata wszystko na swojej drodze i dosłownie przekształca otaczający nas świat. W życiu Skorpiona wszystko często przebiega dokładnie tak, jak tego chcą, ale to nie tylko szczęście, ale najbardziej prawdziwe magiczne zdolności. Ale im, podobnie jak Baran, rozpaczliwie brakuje samokontroli. I w pewnym momencie niszczą wszystko, co budowali przez tak długi czas. Co robić? Zrealizuj swój dar i potraktuj go jako niebezpieczną broń, która jest niezbędna, aby nauczyć się jej używać.

Strzelec

Charyzmatyczny i energiczny Strzelec interesuje się wszystkim na świecie i zanurza się w temacie magii i percepcji pozazmysłowej z bezczynnego zainteresowania. Są utalentowani w opanowywaniu wiedzy teoretycznej i mogą w tym osiągnąć pewne wyżyny, ale niestety szkolenie dla Strzelca jest pierwszorzędne, ale zastosowanie wiedzy w praktyce jest drugorzędne. Dlatego w dziedzinie magii rzadko przekraczają granice czystej ciekawości.

Koziorożec

Koziorożce są często uzależnione od magii i postrzegania pozazmysłowego. Ciągle dowiadują się o swoim związku z Wszechświatem, nie rozumieją, dlaczego tak trudne próby spadły im na głowy i próbują znaleźć tajne znaki tam, gdzie ich nie ma.

Wodnik

Wodniki to chaotyczne istoty, które ze strumienia snów, myśli i nowych wrażeń nie potrafią wydobyć tego, co naprawdę może im się przydać. Podobnie jak Lew, Wodnik musi nauczyć się być sam ze sobą i poświęcić ten czas na uporządkowanie swoich myśli i pragnień.

Ryba

Ryby to jeden z najbardziej empatycznych znaków zodiaku. Ich intuicja jest dobrze rozwinięta, a marzenia są przewodnikiem po przyszłości. Ale aby ten znak zodiaku naprawdę opanował magiczne zdolności, muszą trochę uziemić. W końcu wrażenia w oderwaniu od prawdziwego życia są absolutnie bezużyteczne.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com