Transseksualny mężczyzna urodził od transseksualnej kobiety po zapłodnieniu biomateriałem. Lekarz transseksowny pomógł urodzić dziecko. 

Jedną z głównych postaci tej historii jest 39-letni Ruben Sharp. Dokonał przejścia transpłciowego i nabył męski narząd płciowy 12 lat temu. Ale 6 lat po przejściu Sharpe zdał sobie sprawę, że chce kontynuować swoją rodzinę, więc przestał brać testosteron, aby mieć taką możliwość. Jego partner, 28-letni Jay, poparł ten pomysł. Jednocześnie Jay nazywa siebie osobą niebinarną, to znaczy nie uważa się za mężczyznę ani kobietę.

Transeksualny mężczyzna urodził od transeksualnej kobiety

Natalia Siwiec pokazała swoje pośladki. Jeden komentarz jej bardzo ranił

Aby zrealizować plan, para przyszła do banku nasienia. Tam wybrali kobietę transpłciową jako dawcę, po czym Sharp zaszedł w ciążę poprzez zapłodnienie in vitro. Następnie para wybrała lekarza transpłciowego, ponieważ rozumie wszystkie subtelności zdrowia takich ludzi i nie będzie zadawać niepotrzebnych pytań.

Popularne wiadomości teraz

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Transeksualny mężczyzna urodził dziecka od kobiety

Joanna Krupa opublikowała zabawy swojej córki z ojcem

Trzy miesiące temu Ruben Sharp został rodzicem. Podczas porodu zastosowano cesarskie cięcie. Szczęśliwa rodzina nazywa swoje dziecko Jaime. Nie wiadomo, kto dokładnie się im urodził. Para sama podkreśla, że ​​nie zaszczepi żadnych stereotypów dotyczących płci i spodziewa się, że dziecko określi jego płeć. Ślub Rubena i Jaya odbędzie się w 2020 roku.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com