Cały różowy obraz został zepsuty przez jej teściową. Anna robiła wszystko, co możliwe i niemożliwe, by zrujnować życie Marii. Przekonała ją do urodzenia dziecka i obiecała wszelkiego rodzaju pomoc, ale kiedy dziecko się pojawiło, natychmiast zaprzeczyła swoim obietnicom.

Maria została zmuszona do porzucenia pracy i kariery i pozostania w domu. Wychowywała dziecko sama, a jej syn ma teraz siedem lat. Jej mąż również nie był zadowolony z zachowania matki, ponieważ spowodowało to trudności finansowe, ale starał się nie prowokować kłótni.

Teściowa, po potajemnym dorobieniu duplikatu klucza, odwiedzała ich w domu, gdy ten był pusty.

Grzebała w ich rzeczach i sprawdzała dom. Pewnego dnia Maria wróciła wcześnie do domu i zastała teściową, która z jakiegoś powodu myła podłogi mokrą szmatką.

- "Dzień dobry. "Anna, co wy robicie? Jak się tu w ogóle dostaliście?" była zaskoczona. "Przyszłam sprawdzić, jak się miewa twoje gospodarstwo domowe. Jesteś złą gospodynią!

Popularne wiadomości teraz

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Powinnaś była pilnować domu, zamiast uciekać do koleżanek. Maria zaniemówiła. Poszła do kuchni, żeby podgrzać synowi owsiankę, ale nie mogła znaleźć patelni.

- Anna, co się stało z owsianką? Moja teściowa, upuszczając szmatę, pospiesznie poszła do kuchni.

- "I ty to nazywasz owsianką? To obrzydliwe. W naszej wiosce gotowali lepsze jedzenie dla psów. Wylałam to nieporozumienie do toalety!

"Nie dodawaj jagód do owsianki, mój syn ich nie lubi!" - Twój syn uwielbia jagody i zawsze prosi o więcej, więc nie wciskaj mi tych bzdur.

"Wynoś się z naszego mieszkania i nie waż się więcej wchodzić do naszego domu!" Maria była wściekła. Jej teściowa szybko się wycofała i zaczęła dzwonić do syna i narzekać, ale on poparł żonę i poprosił ją o zwrot kluczy. Maria westchnęła ciężko; nie miała nadziei, że kiedykolwiek będzie w stanie nawiązać relacje z teściową.

Pisaliśmy również o: "Agnieszko, cieszę się, że w końcu będziesz miała dziecko. Tylko nie mów mężowi, że to nie jego". Powiedziała moja teściowa

Może zainteresuje: Po ślubie mojej przyjaciółki zaczęliśmy się z Adamem spotykać. I nagle dowiedziałam się, że spodziewam się dziecka

Przypominamy o: Matka urodziła Igora w wieku 16 lat, zostawiła go dwa lata później i zniknęła. Kobieta pojawiła się dopiero na ślubie syna