Cały różowy obraz został zepsuty przez jej teściową. Anna robiła wszystko, co możliwe i niemożliwe, by zrujnować życie Marii. Przekonała ją do urodzenia dziecka i obiecała wszelkiego rodzaju pomoc, ale kiedy dziecko się pojawiło, natychmiast zaprzeczyła swoim obietnicom.

Maria została zmuszona do porzucenia pracy i kariery i pozostania w domu. Wychowywała dziecko sama, a jej syn ma teraz siedem lat. Jej mąż również nie był zadowolony z zachowania matki, ponieważ spowodowało to trudności finansowe, ale starał się nie prowokować kłótni.

Teściowa, po potajemnym dorobieniu duplikatu klucza, odwiedzała ich w domu, gdy ten był pusty.

Grzebała w ich rzeczach i sprawdzała dom. Pewnego dnia Maria wróciła wcześnie do domu i zastała teściową, która z jakiegoś powodu myła podłogi mokrą szmatką.

- "Dzień dobry. "Anna, co wy robicie? Jak się tu w ogóle dostaliście?" była zaskoczona. "Przyszłam sprawdzić, jak się miewa twoje gospodarstwo domowe. Jesteś złą gospodynią!

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Powinnaś była pilnować domu, zamiast uciekać do koleżanek. Maria zaniemówiła. Poszła do kuchni, żeby podgrzać synowi owsiankę, ale nie mogła znaleźć patelni.

- Anna, co się stało z owsianką? Moja teściowa, upuszczając szmatę, pospiesznie poszła do kuchni.

- "I ty to nazywasz owsianką? To obrzydliwe. W naszej wiosce gotowali lepsze jedzenie dla psów. Wylałam to nieporozumienie do toalety!

"Nie dodawaj jagód do owsianki, mój syn ich nie lubi!" - Twój syn uwielbia jagody i zawsze prosi o więcej, więc nie wciskaj mi tych bzdur.

"Wynoś się z naszego mieszkania i nie waż się więcej wchodzić do naszego domu!" Maria była wściekła. Jej teściowa szybko się wycofała i zaczęła dzwonić do syna i narzekać, ale on poparł żonę i poprosił ją o zwrot kluczy. Maria westchnęła ciężko; nie miała nadziei, że kiedykolwiek będzie w stanie nawiązać relacje z teściową.

Pisaliśmy również o: "Agnieszko, cieszę się, że w końcu będziesz miała dziecko. Tylko nie mów mężowi, że to nie jego". Powiedziała moja teściowa

Może zainteresuje: Po ślubie mojej przyjaciółki zaczęliśmy się z Adamem spotykać. I nagle dowiedziałam się, że spodziewam się dziecka

Przypominamy o: Matka urodziła Igora w wieku 16 lat, zostawiła go dwa lata później i zniknęła. Kobieta pojawiła się dopiero na ślubie syna