Rodzice byli wniebowzięci, kiedy na świat przyszła ich wyczekiwana córeczka. Niestety, mała Sophia Steffel cierpiała z powodu naczyniaka wątroby.

Rodzice i bliscy modlili się o dawcę dla ich aniołka, jednak maleństwo nie doczekało operacji. Rodzice musieli pożegnać się z nią, kiedy ta miała zaledwie 6 tygodni.

Przec cały okres życia, Sophia przebywała w szpitalu. Już od narodzin była przyłączona do niezliczonej ilości przyrządów podtrzymujących i monitorujących jej stan zdrowia. 

Rodzice nie mieli żadnego jej zdjęcia, na którym nie byłoby widać gąszczu kabli. Z tego powdu rozżalony ojciec udostępnił na portalu Reddit pewien apel wraz ze zdjęciem Sophi.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Moja córeczka odeszła po długiej walce z chorobą. Była w szpitalu przez całe swoje życie, więc nie mieliśmy możliwości zrobienia jej zdjęcia bez tych wszystkich rurek. Czy ktoś mógłby usunąć je z tej fotografii? - napisał mężczyzna

Zadanie nie było proste, ale w ciągu zaledwie trzech dni pod prośbą, ukazało się kilkadziesiąt przerobionych zdjęć jego córeczki. Oprócz tego, pod postem pojawiło się mnóstwo wspierających komentarzy. Mężczyzna był pełen podziwu. Nie spodziewał się tak dużego odzewu.

Naprawdę, nie chciałem tego całego rozgłosu. Chciałem tylko zdjęcia. To, co dostałem, to całe mnóstwo miłości i wsparcia od nieznajomych - mówił ojciec.

Oto niektóre z przerobionych zdjęć:

Jak widać, dobro istnieje naprawdę.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com