Rodzina potrafi czasem wyprowadzić nas z równowagi. Jednak warto wtedy skupić się na pozytywach i przypomieć, dlaczego tak bardzo ją kochamy!

Fot. Vidal Balielo Jr., Pexels

Zofia Bystrzycka

Ognisko domowe dlatego przecież jest ogniskiem domowym, że nie podsycane – gaśnie.

Musisz poznać ten przepis! Pyszna sałatka, którą będziesz chciała jeść codziennie

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Richard Paul Evans 

Rodzina jest dla człowieka niczym płótno dla artysty. Przelewamy na nie nasze najwspanialsze marzenia. Kreślimy je często w sposób niedoskonały i nieudolny, ale wszyscy jesteśmy przecież zaledwie amatorami w sztuce życia. Jeśli jednak nie skupiamy się na roztrząsaniu własnych pomyłek, z czasem powstają w ten sposób prawdziwe arcydzieła. Z czasem uczymy się także, że to nie piękno końcowego efektu godne jest najwyższej pochwały, lecz wysiłek, jaki wkłada się w jego malowanie.

Fot. Hannah Nelson, Pexels

Maxime Chattam

Rodzina to silnik umożliwiający podbój świata, a zarazem bunkier, w którym można się schronić.

Meghan Markle i książę Harry pokazali niepublikowane zdjęcie ze ślubu!

James Patterson

Wyobraź sobie, że życie polega na żonglowaniu pięcioma piłkami. Ich nazwy to praca, rodzina, zdrowie, przyjaciele i prawość. Wszystko udaje ci się utrzymywać w powietrzu. Ale pewnego dnia wreszcie do ciebie dociera, że praca jest gumową piłką. Jeżeli ją upuścisz, odbije się i wróci. Pozostałe cztery piłki – rodzina, zdrowie, przyjaciele, prawość – to szklane kule. Jeśli się którąś upuści, może się obić, wyszczerbić lub nawet roztrzaskać.

Fot. Robert Stokoe, Pexels

Nicholas Sparks

To odróżnia rodzinę od znajomych. Rodzinę ma się na zawsze, bez względu na wszystko, nawet jak słabną kontakty, bo te można zawsze z powrotem zaciśnić. Zwłaszcza kiedy człowiek pojmie, jaka jest ważna.

Zobacz więcej na kolezanka.com