Ich zdjęcie ślubne stało popularne kilka lat temu. Nawet dla nieformalnych wyglądali bardzo nietypowo. Facet ma białe długie dredy i kolorowy garnitur. Całości dopełniały bardzo dziwne buty w dość ciepłym sezonie. A panna młoda wybrała czarną sukienkę, a także ogoliła część włosów w okolicy czoła. Kolczyki, tatuaże dopełniały wizerunek miłośników gotyku. W tych czasach ta para wywołał tylko śmiech i zdziwienie!

Żona odkryła zdradę ukochanego. SMS, który napisała do kochanki męża rozkłada na łopatki

Ale czas mija, a wraz z nim młodość. Młodzi ludzie dojrzeli, nabyli dzieci i zrobili karierę. Echa przeszłości wciąż pozostają. Mężczyzna nadal ma długie włosy, ale już czarne i bardziej zadbane. Kobieta też dokonała świętną metamorfozę. Pofarbowała włosy na blond, przerzuciła się na bardziej kobiece stroje w pastelowych kolorach. Teraz ciężko uwierzyć w to, że to była para dziwaków. 

Oliwia Bieniuk pokazała pierwszą sesję zdjęciową ze swoją matką. Oliwka była wtedy jeszcze małym dzieckiem

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

51-letnia Jennifer Lopez zabłysnęła w kuszącej sesji zdjęciowej. Jennifer Lopez otrzymała dla siebie ważną nową nagrodę, o której zdążyła już opowiedzieć na swojej stronie na Instagramie. Piosenkarka i aktorka została uhonorowana nagrodą Peoples Choice Awards. Poszła na ceremonię w olśniewający sposób, przemyślana od stóp do głów. W swoich mediach społecznościowych gwiazda zaprezentowała się w przepięknym obrazie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com