Oliwia Bieniuk jest córką znanego polskiego piłkarza Jarosława Bieniuka i, nie żyjącej już, aktorki Anny Przybylskiej. Oliwia obecnie zajmuje się modelingiem i marzy o tym, aby zostać aktorką. W jej mediach społecznościowych możemy zauważyć mnóstwo zdjęć z sesji zdjęciowych. I trzeba się, że wygląda ona naprawdę zjawiskowo! Całkiem niedawna Oliwka stała już pełnołetnią. Swoje urodziny świętowała w towarzystwie swojej rodziny. Poza tym pochwaliła się swoim chłopakiem. O tym szczegółowo czytaj TU. 

Żona sprawdzając męża założyła kamerę w sypialni. Nagranie totalnie ją zaskoczyło

Oliwia Bieniuk pokazała pierwszą sesję zdjęciową ze swoją matką

Dziewczynka jest bardzo aktywna na Instagramie. Ostatnio na Insta Story otrzymywała różne pytania od swoich internautów. Jeden z pytań zabrzmiał tak: Zapuszczasz włosy? Oliwia napisała, że tak chciałabym mieć znowu długie. W tym wrzuciła pierwszą sesję zdjęciową ze swoją matką Anną Przybylską. Na fotografii widzimy, jak aktorka trzyma w ramionach jeszcze małą Oliwię. Zdjęcie jest naprawdę niesamowite!

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu zrobione 15 lat temu. Archiwalne zdjęcie aktorki przeraziło każdego

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

A tutaj pierwsze sesją z mamą -napisała Oliwia Bieniuk. 

Oliwia Bieniuk pokazała pierwszą sesję zdjęciową ze swoją matką

Dominika Gwit pokazała swoją mamę. Dominika Gwit, czyli aktorka, która znana jest między innymi ze swojego olbrzymiego poczucia humoru i dystansu do siebie w tym trudnym okresie pandemicznym postanowiła nieco złapać oddech i wyruszyła na wakacje. I choć możliwość wyjazdów w dzisiejszych czasach nie jest nieograniczona, to zgodnie z zasadą, że "nie ważne gdzie, ważne z kim" Dominika wybrała się na wyjazd nad polskie morze z ukochaną mamą.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com