Małgorzata Kożuchowska to aktorka, która wielokrotnie nazywana jest ikoną stylu. Kiedyś uważana za szarą myszkę, dziś stanowi kwintecencję dobrego stylu.Odkąd nosi krótką fryzurę jest oryginalna, a w stroju stawia na ponadczasową elegancję. Jednak jej wybory nigdy nie są nudne. Aktorka potrafi postawić na mocny dodatek i energetycujący kolor, jednak we wszystkim zna umiar.

Michał Wiśniewski pokazał wszystkich swoich dzieci. Wielką rodziną świętują 96. urodziny cioci

Małgosia jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Czasami lubi wzrucać swoje archiwalne zdjęcia. Całkiem niedawna opublikowała swoje zdjęcie z młodości, zrobione 15 lat temu.
 
To se ne wrati” 🤣🤣🤣 😘😘😘 porządki, znaleziska, wykopaliska... pamiętam, że w tej sukience @chanelofficial czułam się jak Audrey Hepburn... grudzień 2005 -napisała Kożuchowska. 
Pod zamieszczonym foto pojawiło się mnóstwo komentarzy of fanów aktorki:

Piękna, zjawiskowa i z klasą, jak zawsze

Twoja uroda nie przemija

Dla pani czas się zatrzymał

Małgorzata Kożuchowska swoją najwielką rozpoznawalność zdobyła po serialu "Rodzinka.pl". Tam zagrała żonę, matkę Natalię Boską. Prywatnie Małgorzata Kożuchowska tworzy szczęśliwy związek z Bartłomiejem Wróblewskim, którego poślubiła w sierpniu 2008 roku. Owocem ich miłości jest syn Franciszek.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com