Oliwia Bieniuk, czyli najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, nie ukrywa, że swoją przyszłość pragnie związać z aktorstwem. Już dziś dziewczyna może pochwalić się niemałą popularnością. Jest też bardzo ładna, co z pewnością nie zaszkodzi jej w potencjalnej karierze oraz ma też za sobą już pierwszą rolę aktorską, występując w filmie Reżysera Życia, który za darmo można obejrzeć na YouTube

"Rolnik szuka żony": Małgosia Borysewicz pokazała, jak wygląda jej ciało po dwóch ciążach

Czasami Oliwia może podzielić się efektem pracy sesji zdjęciowych, w których nastolatka bierze udział. Ostatnio zabłysnęła w całkowicie nowym wyglądzie. Makijażyści zrobili dla niej mocny makijaż i niezwykłą fryzurę. Oliwia wyglądała jako gwiazda z Hollywood. 

Oliwia Bieniuk

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Instagram Oliwia Bieniuk

Lysa Kasia Skrzynecka. Nowy wygląd celebrytki bardzo się spodobał fanom

Jak Ci się podoba Oliwia Bieniuk w takiej nowej odsłonie?

Przypominamy, że wcześniej nastolatka udzieliła wywiadu dla Vivy, gdzie opowiadała o swojej mamie. 

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?

Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Ola Kwaśniewska swoją rozpoznawalność ma od tego, że jest córką byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego. Kobieta ma konto na Instagramie, gdzie bardzo często publikuje zdjęcia swojego męża, czworonogich pupilków oraz zdjęcia archiwalne.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com