Małgorzata Borysewicz swoją wielką rozpoznawalność otrzymała dzięki programu "Rolnik szuka żony". Tam poznała Pawła, z którym stworzyła mocną i szczęśliwą rodzinę. Obecnie para wychowuje półtorarocznego Rysia i miesięczną Blankę. Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Małgosia Borysewicz pokazała swoją małą córkę Blankę. Na foto widzimy całą rodzinę w komplecie. Paweł tuli małego Rysia, a Małgosia trzyma w ramionach córeczkę. O tym szczegółowo czytaj tutaj. 

Lysa Kasia Skrzynecka. Nowy wygląd celebrytki bardzo się spodobał fanom

Małgosia Borysewicz pokazała swoja figurę po dwóch ciążach

W swoich mediach społecznościowych gwiazda pochwaliła się swoją figurą po dwóch ciążach. W odbiciu lustra pozuje w legginsach i obcisłej, krótkiej bluzki, która odsłania brzuch. Małgosia zaczęła uprawiać sport, aby wrócić swoje ciało do byłej formy.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Mrowisko

TOP10 metamorfoz kobiet, które zaufały fryzjerom i wizazystom. Efekt robi wrażenie

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy od fanów:

„Już wyglądasz fantastycznie, a będzie jeszcze piękniej. Powodzenia”

„Wyglądasz świetnie, nigdy w życiu nie powiedziała bym że dopiero co urodziłaś wow”

Poza tym pod komentarzem fanki, zdradziła, że całkowicie wykluczyła ze swojej diety gluten i cukierki, które tak bardzo kocha. 

Joanna Krupa pokazuje, jak uczy córkę języka polskiego. Dzieci to są kwiatki w naszym życiu. Dają nam miłość, radość, szczęście. W tym momencie, gdy pojawiają się, wszystko nagle się zmienia dookoła. Modelka Joanna Krupa rok temu po raz pierwszy stała mamą. Ze swoim mężem Douglasem Nunes powitała córkę, której imię Asha Leigh. Z pojawieniem się dziecka w rodzinie, całe życie Krupy całkiem się zmieniło.  

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com