Małgorzata Borysewicz swoją wielką rozpoznawalność otrzymała dzięki programu "Rolnik szuka żony". Tam poznała Pawła, z którym stworzyła mocną i szczęśliwą rodzinę. Obecnie para wychowuje półtorarocznego Rysia i miesięczną Blankę. 

Aleksandra Żebrowska wbija szpilę Jarosławowi Kaczyńskiemu. Zamieściła zdjęcie ubrudzonego synka

Popularne wiadomości teraz

Odeszła wybitna aktorka Barbara Borys-Damięcka. Mama Grzegorza Damięckiego miała 85 lat

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Ostatnio Małgosia stała mamą po raz drugi. Na świat pojawiła się dziewczynka Blanka. Od niedawna kobieta opublikowała zdjęcie małej Blanki. Dziewczynka już skończyła miesiąc. Na foto widzimy całą rodzinę w komplecie. Paweł tuli małego Rysia, a Małgosia trzyma w ramionach córeczkę. 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje podobieństwa między Radkiem i Henryczkiem: "Łapie się i międli za ucho"

Blanka dziś kończy jeden miesiąc. Rysio za chwilę rok i osiem miesięcy, a my po odrobieniu zaległości w gospodarstwie w tym tygodniu będziemy sobie odpoczywać - zaczęła Małgosia.

Dodatkowo Małgosia opisała, jak mija jej dzień. Dzieci zajmują większość jej czasu:

Awaryjna sytuacja w Pałacu. Kate i William potrzebują wsparcia

Dzieci się zsynchronizowały - jak śpią to razem, jak gaworzą nad ranem trzy godziny to też. Zmęczeni, szczęśliwi! Uczymy się siebie, choć odwiedziny póki co wstrzymane, przesyłamy Wam za to dużo uśmiechu, bo tak teraz trzeba - cieszyć się każdym dniem, odrobinę zwolnić, pewne rzeczy przewartościować. To co - cycuś, mleczko, piątuś, soczuś, kawka i ciasteczko?

Co jest z twarzą? Aneta Zając przeraziła swoich internautów swoim wyglądem

Mimo wszystkich kłopot, widać, że Małgosia czuje się bardzo szczęśliwą. Tak samo czytaj o tym, jak Małgosia Borysewicz chroni się przed wirusem. Borysewicz opublikowała na swoim profilu w Instagram post, w którym nawiązała się do tematu o koronawirusie. Tak czy siak, gwiazda też stara się chronić swoje życie, a co bardziej życie swojego dziecka, od strasznej epidemii. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com