Aleksandra Żebrowska od niedawna urodziła swojego trzeciego synka Feliksa. Ze swoim mężem, znanym polskim aktorem Michałem Żebrowskim do tego już wychowywali dwóch chłopaków. Żebrowska w momencie, gdy była w ciąży, aktywnie dzieliła się zdjęciami swojego brzuszka. Mogła zaprezentować siebie w samej bieliźnie, bez makijażu czy nawet z ogórkiem kiszonym.

Jolanta Kwaśniewska będąc w ciąży, miała poważny wypadek: "Przestałam czuć ruchy mojego dziecka"

Popularne wiadomości teraz

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Ola Żebrowska wbija szpilę Jarosławowi Kaczyńskiemu

W swoich mediach społecznościowych kobieta opublikowała zdjęcie swojego ubrudzonego synka. Zrobiła to nawiązując do obecnej sytuacji w Polsce. Przypominamy, że Trybunał Konstytucyjny uznał za niekonstytucyjne przepisy pozwalające na przerywanie ciąży w przypadku ciężkiej i nieodwracalnej wady płodu.

“Na prezesa” ⚡️ #wyszlobokiem #mood #strajkkobiet 💪 -napisała Ola Żebrowska.

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:
 
U Nas Sawa dzisiaj w podobnych „nastrojach” ! Na prezesa

Kocham

Pozdrowienia dla was. Jest moc ⚡️ Najlepsze, co dziś zobaczyłam

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com