Jolanta Kwaśniewska z 1995 do 2005 roku była pierwszą damą Polski. Chociaż od tego minęło już sporo czasu, Jolanta nadal jest ulubianą panią przez większośc Polaków. Jolanta Kwaśniewska od zawsze odróżniała się od pozostałych swoim przepięknym wyglądem. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego ubierała się elegancko i prestiżowo. Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Jolanta Kwaśniewska zabrała głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego. O tym szczegółowo możesz przeczytać tutaj.

Jolanta Kwaśniewska

Joanna Krupa z grzywką. Z nową fryzurą wygląda o 10 lat młodziej

Ostatnio Jolanta Kwaśniewska była gością programu Moniki Olejnik "Kropka nad I". Bez wątpienia głównym tematem była sytuacja związana z aborcją, która ostatnio dzieje się w Polsce. W rozmowie Kwaśniewska powiedziała o wypadku, który miała, gdy znajdowała się w 9. miesiącu ciąży. Brała udział w niezwykle groźnej kolizji – kierowany przez nią maluch został staranowany przez ciężarówkę.

Krótko po tym przestałam czuć ruchy mojego dziecka. Na oddziale patologii ciąży mnie uspokojono, ale wiem, że do ostatniej chwili kobieta myśli, martwi się, co się stanie z jej dzieckiem. Pamiętam, że te ostatnie dni przed porodem były dla mnie ciężkie. Nie wyobrażam sobie więc, co myśli kobieta, która wie, że jej dziecko urodzi się martwe lub chore.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Dramatyczne omdlenie Małgorzaty Foremniak. Lekarz nie wytrzymał "Pani jest nienormalna"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się niesamowitym prezentem. Otrzymała to od tajemniczego wielbiciela

Tak samo powiedziała swoją opinię o protestu, jaki jest w Polsce:

Język protestów? Ja bym takich słów nie użyła, ale rozumiem te dziewczyny, które krzyczą wulgarne słowa. Podobnie ja, jestem w*******a jak większość Polaków.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com