Joanna Krupa to znana modelka. Piękna blondyneczka na co dzień mieszka w Stanach Zjednaczonych, gdzie przeprowadziła się jeszcze w dzieciństwie. Jest żoną amerykańskiego biznesmana Douglasa Nunes. Z nim wychowuje córkę Ashę Leigh. Całkiem niedawna Krupa przyłeciała do ojczystej Polski, aby kręcić nowe odcinki programu Top Model. 

Nie do poznania: jak zmienił się wygląd niegdyś szczuplej i pięknej piosenkarki Sandry z Enigmy i jak potoczyło się jej życie?

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Joanna Krupa z grzywką

Modelka ma długie, blond włosy. Są one dobrze zadbane i zawsze wyglądają niesamowicie. Od niedawna mogliśmy zobaczyć Joannę z nową fryzurą, a właśnie z grzywką. Joanna prezentuje się zjawiskowo. Fryzjer, Łukasz Urbański, podzielił się nowy zdjęciem gwiazdy na swoim Insta Story. Może w takiej nowej odsłonie celebrytka zaprezentuje się w kolejnym odcinku Top Model? Zobaczymy. 

Joanna Krupa

Martyna Wojciechowska pozuje bez stanika. Podróżniczka zrobiła to z pewnego powodu

Tak samo czytaj o tym, jak Joanna Krupa opublikowała słodkie nagranie męża i córki. 2 listopada Asha Leigh będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Dziewczynka będzie miała jeden roczek. Asha rośnie jak na drożdżach i już po woli zaczyna rozmawiać. Ostatnio Joanna Krupa podzieliła się słodkim nagraniem tego, jak dziewczynka po raz pierwszy powiedziała słowo "Dada". W nagraniu możemy zobaczyć Douglasa Nunes, który tuli Ashę i komunikuje się z nią. Więcej na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com