Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej znanych osób w polskim show-biznesie. Swoją wielką rozpoznawalność zdobyła dzięki programie "Królowe życia". Gwiazda jest aktywna w swoich mediach społecznościowych. Tam pokazuje prawie wszystko: swoje codzienne życie, siebie z makijażem i bez, syna Conana i imprezy z przyjaciółkami.

Joanna Racewicz we wzruszającym wspomnieniu: „Jestem wdzięczna Boże, że zabrałeś moje dzieci”

Ostatnio celebrytka opublikowała coś niesamowitego. Królowa otrzymała w prezencie wielki bukiet czerwonych róż. Zdjęciem tej piękności Kaźmierska pochwaliła się na Instagramie. Jak się okazało, gwiazda nie zna od kogo otrzymała to w prezencie.

UWIELBIAM NIESPODZIANKI 🎁Dziękuję z całego serca ❤️Tyle, że nie wiem komu dziękować 🤷‍♀️Wychodzę z kliniki , a tu ...🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Mam nadzieję, że darczyńca się kiedyś ujawni 😁 Wam Kochane Kobietki też takich niespodzianek w tym trudnym czasie życzę -napisała Dagmara.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Dziennikarz TVP na wizji wypowiedział się na temat decyzji TK. To wymagało odwagi

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:

Wow wow wow 👍Sfera moich marzeń runęła że wstydu! ! Nie ośmieliła się nigdy umieścić takiego bukieciera na swojej liście!!! Pani Dagmaro to cudowne otrzymać choć raz w życiu taki ogromnie piękny wyraz sympatii!!! 

Prześliczne każda kobieta by chciała takie dostać 

Piękne róże dla królowej prawdziwej

Cudownie 🌹🌹🌹🌹🌹

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com