Małgosia Borysewicz otrzymała swoją popularność dzięku uczestnictwu w programie Rolnik szuka żony. W czwatej odsłonie programu poznała się z Pawłem. Mężczyzna dzięki swojej kochanej osobie zaczął interesować się rolnictwem, z czym wześniej nie miał żadnego doczynienia. Dzisiaj to jest świętne małżeństwo, które w ubiegłym roku razem powitali syna. 

View this post on Instagram

Cześć !

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Dramatyczne sceny na koncercie Zenka Martyniuka. Ta sytuacja mogła skończyć się fatalnie

Popularne wiadomości teraz

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Ostatnio, Małgorzata Borysewicz opublikowała na swoim profilu w Instagram post, w którym nawiązała się do tematu o koronawirusie. Tak czy siak, gwiazda też stara się bronić swoje życie, a co bardziej życie swojego dziecka, od strasznej epidemii. 

Pies i dziecko czyli idealna para. Czworonożny przyjaciel na długie lata

Poranny Big brother z obory w czasie pierwszej kawki zazwyczaj obmyślany plan dnia. Mamo, ile my mamy planów, a co do realizacji przywozimy cieliczki niedaleko stąd, orka, wyjazd po farby i takie tam, wieczorem próba z oceny, czyli wizyta zootechnika. Odnośnie zachwiania cen na rynku- cena bydła rzeźnego leci w dół. Mam nadzieję że korona na nasz koniec świata nie dotrze, bronimy się domowymi sposobami. No to sobie zaplanowaliśmy, mieliśmy też wstać chwilę wcześniej, Rysio wylądował u nas po 4, słodko i błogo zaczęliśmy pracę tak jak zawsze - napisała Małgosia pod swoim zdjęciem.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Chylińska wydała specjalne oświadczenie. Powodem jest koronawirus. Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która wciąż cieszy się ogromną popularnością. W życiu przeszła wiele, także w kwestii zmian wizerunkowych, ale ona wciąż może liczyć na swoje wierne grono fanów, którzy kochają ją zarówno w roli buntowniczej, przeklinającej i wydziaranej piosenkarki, jak i w roli wrażliwej mamy trójki dzieci.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com