Oliwia Bieniuk obchodzi swoje 18-lecie. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka mimo pandemii koronawirusa postanowiła organizować imprezę. Swoje urodziny Oliwia spędziła w towarzystwie swojej rodziny. Między innymi modelka pochwaliła się śmiesznym zdjęciem z ojcem i... swoim chłopakiem. Na Insta Story widzimy, jak Oliwia całuje się z pięknym blondynem. 

Oliwia Bieniuk chwali się swoim chłopakiem

Oliwia Bieniuk ze swoim chłopakiem

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" urodziła córkę! Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z dzieckiem

Kim jest chłopak Oliwii Bieniuk?

Michał Krasodomski, model i żeglarz pochodzący z Gdyni. Partner Oliwii uczy się w Zespole Szkół Sportowych w Gdyni. Z jego mediów społecznościowych możemy zobaczyć, że chłopak cały swój czas poświęca na treningi. 

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

View this post on Instagram

fot. @wyzynski #chiliboy #chilimodels

A post shared by Michał Krasodomski (@michal_krasodomski) on

Prawda o relacjach Radosława z synami Małgosi Rozenek

Na swoją osiemnastkę Oliwia pochwaliła się zdjęciem ze swoim tatą, jak nad tortem wystawiając języki. Zdjęcie z urodzin zamieściła tak samo i nowa partnerka Jarosława Bieniuka, Zuzanna Pactwa. 

Instagram Oliwia Bieniuk

Instagram Zuzanna Pactwa

Wcześniej pisaliśmy o tym, jaki wyjątkowy prezent przygotowała Anna Przybylska na 18-stkę swojej córki. Anna Przybylska była jedną z najbardziej znanych i popularnych aktorek. Odeszła od nas zbyt wcześniej, miała 36 lat. Anna walczyła z ciężką chorobą, guza trzustki. 9 października 2014 została pochowana w grobie swojego ojca, na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni. Pos obie zostawiła kochanego partnera Jarosława Bieniuka i trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com