Małgosia i Paweł Borysewicz znane od 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". W maju 2020 roku Małgosia ogłosiła to, że spodziewa się drugiego dziecka. Z Pawłem już wychowują syna Ryszarda. W swoich mediach społecznościowych gwiazda pochwaliła się zdjęciem małej córeczki. Tak samo zdradziła, że dziewczynka otrzymała imię Blanka.

Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem❤️Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko❤️A Wam przesyłam buziaki za wsparcie😘powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili -napisała Małgosia Borysewicz i pokazała małą rękę dziecka. 

View this post on Instagram

Cześć, jestem Blanka ❤️ Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem❤️Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko❤️A Wam przesyłam buziaki za wsparcie😘powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili. @paulo_borysewicz daliśmy radę ❤️ Nasza księżniczka.

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautow:

Małgosia przytulam Was mocno ❤️ cieszcie się sobą. Duzo zdrowia!

Gratulacje i duzo zdrowka

Gratulacje 

Super ! Gratulacje ! 😁piekne imię ! Moja córka tez Blanka 

Wcześniej pisaliśmy o relacjach Radosława z synami Małgosi Rozenek. Małgosia i Radosław Majdan od dłuższego czasu nie schodzą z pierwszych stron gazet. Ich życie prywatne stało się bardzo interesujące. Oboje lubią brylować w mediach i zdradzać male sekrety ich rodzinnego życia. Tym bardziej teraz kiedy na świecie pojawił się Henio - wspólny syn pary. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule.  

Wiecej ciekawych artykułów na kolezanka.com