Gryzak to pewnie największa uczta dla psa! Dlatego nasze czworonożni przyjaciele są gotowi na wszystko dla takich smakołyków.

Pewnego razu temu psiaku zabrano kość. I pozwolił sobie na to nie byle kto, ale uroczy maluszek, który mieszka z nim pod jednym dachem.

Spójrzcie tylko na tego wielkiego psa i tę małą dziewczynkę. Pies spokojnie gryzł sobie smakołyk, a dziewczynka w pewnym momencie zabrała mu ten gryzak!

Co za słodziaki
Co za słodziaki

Jednak pies nawet nie ruszył z miejsca i pozwolił dziecku spokojnie pobawić się jego gryzakiem. Pies cierpliwie czekał, aż dziewczynka zwróci mu jego smakołyk. Pies doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to jest dziecko, bezbronny maluszek, i dlatego zachowuje stoicki spokój.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Jeden raz pies mimo wszystko spróbował delikatnie zabrać swój gryzak, ale dziewczynka sprytnie odwróciła się i piesek dostał „ucho od śledzia”. To wszystko wyglądało naprawdę uroczo.

Ta dziewczynka ma bardzo oddanego przyjaciela i obrońcę – i to jest prawdziwe szczęście!

Internauci zostawili wiele komentarzy pod tym filmikiem: „Ten pies jest bardzo dobrze wychowany. Uwielbiam owczarki niemieckie”, „Pies mógł z łatwością wyjąć ten gryzak z jej ręki, ale nie zrobił tego, aby ją nie skrzywdzić. To kolejny powód, dla którego kocham owczarka niemieckiego. To bardzo cierpliwy i opiekuńczy pies"," To dobry pies, ale nikt nie powinien pozwalać dziecku zabierać psu jedzenie, to jest niebezpieczne", „Moi rodzice nauczyli mnie, gdy byłem jeszcze mały, ze nie można dotykać jedzenia psów podczas jedzenia. Bez względu na to, jak dobrze wychowany jest pies”.

Co o tym myślisz?