Jeśli dziewczyna zostawia dziecko z krewnym lub znajomym, często pisze lub dzwoni, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku z dzieckiem.

Dlaczego kobieta zepsuła włosy sąsiadki

Kenny Deuss nie tak dawno został tatą, a ze względu na okoliczności zaczął odbierać telefony i wiadomości od żony - nieustannie martwi się, jak mija dzień dziecka i jej ojca.

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Jednak mężczyzna postanowił zrobić coś innego niż to, co robią inni ojcowie. Postanowił odpowiedzieć ukochanej nie frazami, ale fotografią.

Na zdjęciach ich dziecko robi rzeczy, które nie są odpowiednie dla małego dziecka: chodzi po rozpiętej między górami linie, bawi się gniazdem, jeździ na deskorolce.

Warto powiedzieć, że młody człowiek biegle włada sztuką Photoshopa, ma wyobraźnię i tworzy wiarygodne ujęcia. Oczywiście warto wziąć pod uwagę, że mama otrzymuje żarty ze zdjęć, które odbiera z humorem.

Para była już małżeństwem 24 razy. W planach jest jeszcze 26 wesel

Mimo humorystycznego nastroju ojca ze zdjęcia jasno wynika, że ​​Kenny to wzorowy tata, który doskonale radzi sobie z wyznaczonymi zadaniami, ponieważ jego córka promienieje szczęściem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com