Tak więc młoda para była zachwycona, kiedy mieli swoją pierwszą piękną córkę, a kiedy mieli drugą córeczkę, byli tak samo dumni jak za pierwszym razem. Ale po długich przemyśleniach stwierdzili, że prawdopodobnie skończyli już mieć więcej dzieci. Nie wiedzieli, jak bardzo się mylili.

Agnieszka Dygant wybrała na Instagram bardzo nietypowe zdjęcie

Nie używając leków na płodność ani niczego w tym rodzaju, ta mała czteroosobowa rodzina była zaskoczona, gdy Amber zdała sobie sprawę, że znowu jest w ciąży. To dlatego, że właśnie wtedy, gdy myśleli, że mają więcej dzieci, lekarze poinformowali mamę i tatę, że będą mieć trojaczki!

A kiedy pomyślałeś, że ta historia nie może być bardziej zaskakująca, wszyscy byli absolutnie oszołomieni, gdy zdali sobie sprawę, że te trzy małe aniołki mają jedną wspólną cechę.

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Agata Duda ma powód do radości. Posypią się gratulacje

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

To zajmie dużo pracy i trochę pomocy, ale na szczęście przyjaciel rodziny był na tyle przemyślany, że założył konto GoFundMe, aby spłacać rachunki medyczne. Młoda mama i tata zamierzali zrobić to wszystko samodzielnie, bez narzekania lub pomocy z zewnątrz, ale z pewnością są wdzięczni przyjacielowi za to, że pomyślał o pomocy w taki sposób!

Amber i Levi zawsze marzyli o wspólnej rodzinie, ale kiedy mieli dwie małe dziewczynki, pomyśleli, że na tym zatrzymają. Dopóki lekarze nie powiedzieli im, żeby przygotowali pokój, bo po drodze było kilka trojaczków!

Szanse na posiadanie trojaczków są na początku dość niewielkie. Dziewczęta trojaczki wyszły przez cesarskie cięcie i każda z nich ważyła dokładnie cztery funty. Choć z pewnością trochę lżejsze niż normalnie, wszystkie były całkiem zdrowe i szczęśliwe.

Jednak mama walczyła o swoje życie. Amber faktycznie zmarła na stole operacyjnym, ale została reanimowana za pomocą transfuzji krwi. Na szczęście teraz czuje się lepiej.

Ale kiedy zobaczysz ją trzymającą swoje dzieci z tatą, zobaczysz, dlaczego odmówiła poddania się. Musiała zostać na tej planecie, aby opiekować się swoimi trzema nowymi dziewczynkami!

Ale nagle, gdy zamieszanie się skończyło, wszyscy zauważyli coś dziwnego w twarzach swoich dzieci.

Thomas Markle przeprosił Meghan i Harry'ego. Żałuje tego, co zrobił

Były dokładnie takie same! Identyczne trojaczki! Szanse na coś takiego mogą sięgać nawet 1 na 200 milionów.

Podczas gdy mama wciąż dochodzi do siebie, jej społeczność zebrała się, aby pomóc zebrać fundusze dla całej rodziny.

Tata musiał zrezygnować z pracy tylko po to, aby nadążyć za rodziną, podczas gdy Amber wyzdrowieje, a przy rosnących rachunkach za leczenie ta ogromna rodzina z pewnością potrzebuje trochę pomocy!

Więc dla całej rodziny, Levi, Amber, Lilly, Josey, Norah, Rylan i Remi nie można prosić o coś znacznie ładniejszego niż to!

Wszystkiego najlepszego dla trojaczków i powodzenia dla całej rodziny!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com