To wydarzenie miało miejsce kilka lat temu. Dzień ślubu miał być ich dniem pełnym radości i miłości, jednak los pokrzyżował ich plany..

Kiedy już Flavio Goncalvez czekał w kościele na swoją ukochaną przed ołtarzem, wiedział, że jej długa nieobecność nie oznacza niczego dobrego.

Jego narzeczona nosiła pod sercem ich upragnione dziecko, więc zwłaszcza dlatego, mężczyzna zmartwił się niobecnością kobiety.

Okazało się, że jego partnerka straciła przytomność, przy czym od rana mówiła o tym, że boją ją plecy i szyja. Jednak myśłała, że to przez ciąże.

Popularne wiadomości teraz

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Kobieta została natychmiast przewieziona do szpitala, gdzie wykazano, że panna młoda dostała udaru mózgu.. Szybko przeprowadzono cesarskie cięcie, a podczas zabiegu, mózg kobiety umarł.

Weronika Marczuk zdecydowała się na intymne wyznanie: „Pochowałam dwoje dzieci”

Świat pana młodego w jednej chwilii zawalił się, jego ukochana odeszła w dniu ich ślubu, a ich 900 gramowa córeczka - Sophia walczy o życie.

Na szczęście z gromu nieszczęść, które spadło na mężczyzne, córeczkę udało się uratować. Stała się ona jego powodem do życia. To dla niej, każdego dnia wstawał z łóżka i nie załamał się.

–Będę silny i nie dam się pokonać przeciwnościom losu. Miłość mojego życia nauczyła mnie, jak traktować kobiety i szanować je, więc wiem, jak zająć się maleńką Sophią- przyznał mężczyzna.

Co o twoim związku mówi pozycja, w jakiej zasypiasz z partnerem? Niewiarygodne, ile można z tego wyczytać

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com