Od 11 marca do odwołania, wszystkie programy nagrywane są bez udziału publiczności. Część programów została nagrana wcześniej, w związku z tym zostaną one wyemitowane z udziałem publiczności - podkreślamy raz jeszcze - są to programy nagrane wcześniej, przed 11 marca - właśnie taka informacja zabrzmiała od rzecznika prasowego Telewizji Polsat. 

Alżbeta Lenska zaskoczyła swoją nową stylizacją

Popularne wiadomości teraz

Niepokojące informacje. Ciężarna Małgorzata Tomaszewska źle się poczuła w nocy

Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili

Katarzyna Dowbor wraca do kultowego programu? Sensacyjne wieści z decyzją

Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie

Jeszcze w ubiegły piątek mogliśmy zobaczyć 11. edycję programu Taniec z gwiazdami. Na parkecie zaprezentowali się 11 par, które walczyli o miano najlepszego tancerza. Wśród nich tak samo pojawiła się młoda gwiazda polskiego show-biznesu Julia Wieniawa. Jej partnerem jest Stefano Terazzino. 

Program jest nagrywany w widowni, która mieście 200 osób. W ostatniej chwili stało wiadomo, że podalsze nagranie odcinków będą nagrywane bez żadnej widowni. Powodem tego stał koronawirus. 

Fryderyki 2020 odwołane? Oficjalnie oświadczenie organizatorów wydarzenia

Taniec z gwiazdami nie jedyny program, który ucierpiał z powodu złośliwego wirusa. Reszta programów telewizji Polsat będzie nagrywane w taki samy sposób.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Beata Kozidrak podzieliła się sposobem, jak uniknąć zarażenia koronawirusem. Koronawirus atakuje cały świat. Każdy kraj stara się zabiezpieczyć się przed zarażeniem tym złośliwym wirusem. Nie zapominają o tym, tak samo i nasze wspaniałe gwiazdy. Polska słynna piosenkarka Beata Kozidrak, znana z takich przebojów, jak Ta sama chwila, Białą Armia, Co mi panie dasz, Nie ma wody w pustyni i inne. Szczegółowo o tym, czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com