Koronawirus atakuje cały świat. Każdy kraj stara się zabiezpieczyć się przed zarażeniem tym złośliwym wirusem. Nie zapominają o tym, tak samo i nasze wspaniałe gwiazdy. Polska słynna piosenkarka Beata Kozidrak, znana z takich przebojów, jak Ta sama chwila, Białą Armia, Co mi panie dasz, Nie ma wody w pustyni i inne.

Koronawirus w Polsce: zamknięto szkołe, instytucje, uczelnie

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler opowiada o relacjach swojej matki z pierwszym mężem. Paweł nie miał z teściową łatwego życia

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Na swoim profilu w Instagram, Beata podzieliła się sposobem na dobre umycie rąk. Właśnie dobre mycie rąk zabiezpieczy wszystkich od zarażenia się koronawirusem. 

Pod czas mycia, Beata Kozidrak pięknie śpiewała "Polki i Polacy - do dzieła! Będziemy najczystszym narodem świata!". Sam post gwiazda podpisała w taki sposób:

"Tylko higiena nas uratuje! Uwielbiam Was za kreatywność. Teraz ja czekam na Wasze filmy. Wybierajcie piosenki z mojego repertuaru do woli"

Imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Im nie można ufać

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak z powodu koronawirusa puste półki w sklepach. Sytuacja w dzisiejszych czasach jest straszna. Z powodu koronawirusa, który przyszedł do nas z Chin, zamyka się uczelnie, instytucje, szkoły. Polski rząd robi wszystko, aby zabezpieczyć swój kraj od strasznej epidemii.  W polskich sklepach i supermarketach całkowiecie puste półki. Trudno znaleźć makarony, ryż, mydło oraz rożne zasoby dezynfekcji. Ludzie nagle zaczęli kupować wszystko, co jest potrzebne i niepotrzebne. Widać, że wielka panika panuje w Polsce. Więcej na ten temat czytaj tutaj. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com