Chyba każdy z nas pamięta spot Allegro sprzed kilku lat o dziadku, który wytrwale uczył się języka angielskiego, by móc porozmawiać z wnuczką, mieszkającą za granicą. Reklama wygenerowała miliony wyświetleń i chyba nie było osoby, która by podczas oglądania nie uroniła choć jednej łezki.

To koniec „Cosmopolitan”, „Playboy” czy „Joy” - Marquard Media Polska rezygnuje z wszystkich magazynów

Od tego czasu, co roku wytrwale czekamy na świąteczny spot tej platformy, by móc znów wzruszyć się i przypomnieć sobie, o co tak naprawdę w świętach chodzi.

W tym roku firma skupiła się na różnicach międzypokoleniowych, a zwłaszcza na technologii, która czasem prowadzi do utrudnienia kontaktów rodzinnych, ale może też uczynić je prostszymi. Reklama ukazuje też to, że czasem mimo dzielących nas lat, możemy być do siebie bardzo podobni i mieć wspólne pasje, także ze swoimi dziadkami.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Sprawdź czy żyjesz w dużym stresie

Film nosi tytuł „Album”, a wyreżyserował go Trevor McMahan (Moon Films), laureat wielu nagród i autor kampanii dla marek takich jak Huawei, McDonalds, Volkswagen i Visa.  Kampania składa się z trzech części: zwiastuna, obrazów i produktów a będzie można ją zobaczyć w telewizji, internecie i mediach społecznościowych od 20 listopada do 24 grudnia.

Zobaczcie sami:

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com