W ostanim odcinku MasterChef  było zbyt gorąco! W dosłownym i przenośnym tego słowa znaczeniu. Uczestnicy wyjechali do Meksyku, aby zrobić kolejne kulinarne zadania. A dokladnie przygotować jedzenie na 57 osó. Oczywiście, nie jest to tajemnica, że w tej miejscowości temperatura jest zbyt wysoka. Jeden z uczestników tej temperatury nie wytrzymał. 

Viki Gabor kim jest zwyciężca Eurowizji Junior 2019?

Elektryk, Mariusz Komenda, który na codzień pracuje w Szwejcarii, poczuł się źle. Pod czas gotowania musiał usiąść w cieniu, aby trochę się uspokoić. Zaczęło boleć go serce i stało się abyt duszno. Mężczyzna podejrzewał, że miał udar słoneczny. 

Uczestnik MasterChef- Mariusz Komenda

"Nie mogę wychodzić na to słońce. jak wyjde na słońce to od razu mi się duszno robi, serce mi kłuje. Nie wiem, jakiś udar słoneczny albo coś takiego. Nie mam siły iść do gości" - skomentował Mariusz. 

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Justin Timberlake był zauważony z nową dziewczyną

Uczestniku MasterChef stało źle

W końcu, uczestnik pojechał do domu i jego dania nie zostały rozdane. A najważniejsze jest to, że on odpadł z programu. Dlaczego z powodu tego incydentu został wyrzucony z projektu, nadal pozostaje tajemnicą. 

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o polska rockowa piosenkarka Kasia Kowalska znajduje się w szpitalu. Celebrytka w tym roku swiętuję 23-lecie działalności na scenie. Do tego pojawił się krążek MTV Unplugged: Kasia Kowalska, gdzie można znaleźć największe hity w wersji koncertowej. I wszystko było by dobrze, jak by nie ta wiadomość, że piosenkarka rockowa Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Szczegółowo czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com