Reprezentantka Polski, Viki Gabor, została zwycięzcą Konkursu Eurowizji Junior 2019. Finał konkursu odbył się wieczorem 24 listopada w polskim mieście Gliwice. 12-letnia Vicki wykonała piosenkę Superhero. Według wyników głosowania profesjonalnego jury i głosowania online młoda polska piosenkarka zdobyła 278 punktów. Prezentujemy kilka ciekawych rzeczy o tej małej i odważnej dziewczynki. 

Polska zwycięzca Viki Gabor

Marcelina Zawadzka pokazała sie bez makijażu

Viki Gabor, polska piosenkarka, która urodziła się w Niemczech. Ma romskie pochodzenie. Jej starsza o cztery lata siostra - Melisa, jest kompozytorką i autorką piosenek. Viki po narodzinach zamieszkała w Polsce, a potem w Wielkiej Brytanii. Po siedmiu latach ponownie przeniosła się do Polski i zamieszkała w Krakowie. Po ogromnym sukcesie w "The Voice Kids" zaprezentowała swoją pierwszą piosenkę "Time". 

Viki Gabor

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Wiadomo już, kto zastąpi Barbarę Kurdej – Szatan w „The Voice of Poland”

Polska reprezentantka na Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor

Viki Gabor polska reprezentantka na Eurowizji Junior 2019

Autorami utworu Superhero Viki Gabor, który zbył zaprezentowany na Eurowizji Junior 2019, są Patryk Kumór i Lanberry. Ich utwór Anyone I Want To Be - to właśnie z tym singlem Roksana Węgiel triumfowała na Eurowizji Junior rok temu, zapewniając Polsce historyczne zwycięstwo. To pierwszy raz w historii, kiedy jeden kraj wygrał drugi rok z rzędu. Viki tak samo ma konto na Instagram @vikigaborofficial, gdzie ona zamieszcza przede wszystkim informację, która dotyczy jej karierę muzyczną. 

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Viki Gabor i powodzenia w nastepujących projektach!