Reprezentantka Polski, Viki Gabor, została zwycięzcą Konkursu Eurowizji Junior 2019. Finał konkursu odbył się wieczorem 24 listopada w polskim mieście Gliwice. 12-letnia Vicki wykonała piosenkę Superhero. Według wyników głosowania profesjonalnego jury i głosowania online młoda polska piosenkarka zdobyła 278 punktów. Prezentujemy kilka ciekawych rzeczy o tej małej i odważnej dziewczynki. 

Polska zwycięzca Viki Gabor

Marcelina Zawadzka pokazała sie bez makijażu

Viki Gabor, polska piosenkarka, która urodziła się w Niemczech. Ma romskie pochodzenie. Jej starsza o cztery lata siostra - Melisa, jest kompozytorką i autorką piosenek. Viki po narodzinach zamieszkała w Polsce, a potem w Wielkiej Brytanii. Po siedmiu latach ponownie przeniosła się do Polski i zamieszkała w Krakowie. Po ogromnym sukcesie w "The Voice Kids" zaprezentowała swoją pierwszą piosenkę "Time". 

Viki Gabor

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Wiadomo już, kto zastąpi Barbarę Kurdej – Szatan w „The Voice of Poland”

Polska reprezentantka na Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor

Viki Gabor polska reprezentantka na Eurowizji Junior 2019

Autorami utworu Superhero Viki Gabor, który zbył zaprezentowany na Eurowizji Junior 2019, są Patryk Kumór i Lanberry. Ich utwór Anyone I Want To Be - to właśnie z tym singlem Roksana Węgiel triumfowała na Eurowizji Junior rok temu, zapewniając Polsce historyczne zwycięstwo. To pierwszy raz w historii, kiedy jeden kraj wygrał drugi rok z rzędu. Viki tak samo ma konto na Instagram @vikigaborofficial, gdzie ona zamieszcza przede wszystkim informację, która dotyczy jej karierę muzyczną. 

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Viki Gabor i powodzenia w nastepujących projektach!