Za dwa tygodnie w serialu "M jak miłość" dojdzie do dramatycznych wydarzeń. U których bohaterów możemy spodziewać się kłopotów? Niestety, to wzorowe jak dotąd małżeństwo Piotra i Kingi Zduńskich przejdzie kryzys

Wierni widzowie serialu zauważyli pewnie, że u tej rozkosznej pary w ostatnim czasie nie jest za różowo. Małżeństwo nie poświęca sobie wystarczająco czasu i uwagi. Wystarczy więc chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.

Monika Zamachowska z nową fryzurą. Teraz przypomina Małgorzatę Rozenek

Tak faktycznie się stanie, jedno z tych dwojga dopuści się niegodnego występku. Który z nich jest do tego zdolny? Urocza Kinga, czy rozsądny Piotr?

Kinga i Piotr

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Niestety, jak to mówi przysłowie "cicha woda brzegi rwie" i to Piotr wystawi swoje małżeństwo na próbę. Pomoże mu w tym młoda prawniczka Kamila, z którą mąż Kingi już od dawna flirtuje. Dziewczyna w końcu nie wytrzyma i rzuci się na swojego kolegę z branży i to jeszcze w jego domu, mówiąc, że marzyła o tym od czasu pobytu w Vegas.

Jak mieszka Kasia Cichopek? Aktorka ma piękne i nowoczesne mieszkanie

Co więcej, nie wiadomo do czego namiętny pocałunek kochanków by doprowadził, gdyby nie fakt, że świadkiem zdarzenia była sama Kinga. Można sobie tylko wyobrazić złość żony, która widzi męża w cudzych objęciach.

Zdenerwowana i pełna żalu Kinga nie zastanawiając się długo wyjedzie do Grabiny. Czy to początek końca tej wielkiej miłości?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com