Juz wkrótce nadejdą nasze długoczekiwane święta. Ktoś w ten dzień lubie imprezować w gronie swoich przyjeciel, któs na spokojnie się zbiera ze swoją rodziną , a inni organizują romantyczną kolacje ze swoją połówką. Tak czy inaczej na naszych telewizorach możemy zobaczyć świąteczny program. Jak zawsze Polsat będzie nadawać transmisje na żywo. Proponujemy Ci sprawdzić, kto w tą noc będzie występować dla ciebie. 

"Jestem wolna. Staram się kochać siebie" - Klaudia Halejcio znowu wolna

W tym roku koncert będzie  na Stadionie Śląskim w Chorzowie.  Transmisja w telewizji rozpocznie się już od godziny 20.00, a gospodarzem będzie od lat niezawodny Krzysztof Ibisz. 

Prowadzący Krzysztof Ibisz

Wystąpią artyści oferujący różne gatunki muzyczne. Zaczynając od pop, disco-polo, R&B, a kończąc na hip-hopie.  Nasze wspaniałe polskie muzyki, którzy od lat zachwycają fanów swoimi piosenkami: Cleo, Michał Szpak, Ich Troje i Michał Wiśniewski, Feel, Piersi, Enej – to oni między innymi porwą nas do zabawy w ten wyjątkowy dzień. 

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Taki gwiazdy jak Ronni Ferrari, autor hitowego utworu Ona by tak chciała, czy wszystkim znany Sławomir, autor hitu Miłość w Zakopanem. Swoje utwory zaśpiewają także Long&Junior, MiG i After Party.

Ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan skomentował jej ciąże

Sylwestr 2020

Nie zabraknie tak samo zagranicznych artystów, m.in. Captain Jack, La Bouche, czy DJ Bobo.  Największą niespodzianką powinien być występ czeskiej gwiazdy Mikolasa Josefa, który swoim przebojem Acapella podbił serce fanów na całym świecie. Na scenie oprócz muzyki zagości także taniec, swoje układy zaprezentują finaliści programu Taniec z gwiazdami.  Wydarzenie będzie pokazywane przez 16 kamer! Nad całością pracuje aż 350 osób. Przygotowuje się wielka praca, więce musi być wspaniałe!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com