Kilka dni temu w Polsce, a nawet na całym świecie obłeciała informacją o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest w trzeciej ciąży. Do tego, para Małgorzata i jej mąż Radosław bardzo starali się o dziecko, ale z jakich nie wiadomo powodów, ciąża nie przychodziła.

Tak samo dwukrotnie nie udały się próby in vitro. W teraźniejszym czasie już stało wiadomo, że za 9 miesięcy narodzi się dziecko. O tym pisaliśmy wcześniej, czytaj tu.

Ola Jordan zdradziła płeć dziecka

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Tą szczęśliwą sytuację, skomentował ojciec Małgorzaty Majdan, Stanisław Kostrzewski. On jest ekonomistą oraz byłym skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości. Przez wiele lat był doradcą Jarosława Kaczyńskiego do spraw gospodarczych. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan- Stanisław Kostrzewski

„Bardzo się cieszę, że spełniło się marzenie mojej córki. To na pewno będzie główny temat rozmów podczas Wigilii, którą jak co roku spędzimy razem. Gdy jakiś czas temu dowiedziałem się, że znowu zostanę dziadkiem i będę miał wnuka, to bardzo się wzruszyłem” - powiedział ojciec Małgorzaty Rozenek- Majdan.

Tak samo dodał swoja opinię o to, jakim ojciem będzie Radosław Majdan:

"Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego!”

Robert Lewandowski trafił do szpitała!

Można powiedzieć, że dla ojca Małgorzaty Rozenek-Majdan, to jest niebywały i przecudowny prezent pod choinkę na te święta. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Wojciechowska szczerze o adopcji. Wiele lat temu w czasie podróży do Tanzanii poznała chorą na albinizm dziewczynkę. Kabula poruszyła serce Martyny swoją niesamowitą historią. Dziewczynka z powodu swojej choroby przeszła w swoim kraju piekło, bowiem według wierzeń tamtejszych szamanów uważa się, że kości albinosów mają magiczną moc.