Polska tancerka Ola Jordan od niedawna w swoim wywiadzie podzieliła się informacją, że ze swoim mężem bardzo chcą dziecka. Ale nie wiadomo z jakich przyczyn gwiazda nie mogła zajść w ciąże. 

"Od dawna z mężem opowiadaliśmy o powiększeniu rodziny i zawsze słyszeliśmy pytania, kiedy w końcu to stanie. Nie chcę już mówić, że niedługo...Dlatego postanowiliśmy ujawnić fakt, że choć robimy wszystko, by być rodzicami, po prostu nie mogę zajść w ciążę" - powiedziała Ola w rozmowie z Faktem. 

Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie

Jurorka Tańca z gwiadzami przyznała się, że bycie matką dla nie jest wielkim marzeniem, które chce, aby się wszystko spełniło. Nie wykluczała gwiazda tak samo procedurę in-vitro.

Ola Jordan ze swoim mężem

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

"Bardzo chcielibyśmy, żeby po naszym domu biegała nawet gromadka dzieci. Nasi rodzice też bardzo chcą być już dziadkami" - mówiła Ola Jordan.

W przedzień świąt, marzenie Oli Jordan i jej męża się spełniło. Para czeka na pojawienie dziecka. Dodatkową ciekawą szczegółę tego stała informacja o tym, kto narodzi się. Ola Jordan będzie miałą dziewczynkę!

Ola Jordan zdradziła płeć dziecka

"Byliśmy bardzo zdenerwowani podczas przeprowadzenia metody in-vitro, nie chcieliśmy niczego zgadywać...Teraz wiemy, że to mała dziewczynka i po prostu czuję się bardzo szczęśliwo" - powiedział przyszły tato i mąż tancerki James. 

Radosnie skomentowała to tak samo i sama tancerka. 

"Mała dziewczynka to najlepsza rzecz, jaka mogła spotać Jamesa, serio. On nie da jej spokoju" - przyznała się Ola. 

Ida Nowakowska komentuje pomysł płacenia kartą w kościele

Życzymy dużo zdrowia młodej mamie! Jeszcze raz wielkie gratulacje!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jajk Małgorzata Majdan jest w trzeciej ciąży. O tym teraz mówi cała Polska, Małgorzata Rozenek-Majdan jest w trzeciej ciąży. O tym napisał jej mąz Radosław Majdan. W swoim Instagram szczęśliwy mężczyzna nie zmógł ukryć to w tajemności. O tym czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com