O tym teraz mówi cała Polska, Małgorzata Rozenek-Majdan jest w trzeciej ciąży. O tym napisał jej mąz Radosław Majdan. W swoim Instagram szczęśliwy mężczyzna nie zmógł ukryć to w tajemności. 

Salma Hayek udostępniła selfie z Angeliną Jolie. Przyjaźnią się?

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

„Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham...Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze” - napisał on. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Prawdopodobny poród będzie w czerwcu 2020 roku. Z mediów wynika, że to będzie chłopczyk. Małgorzata Rozenek już ma dwóch synów Stanisława i Tadeusza od Jacka Rozenka, z którym rozwiedła się w 2013 roku. Od tego samego roku jest związana z Radosławem Majdanem. Jeszcze wcześniej  para informowała, że mają problem w koncepcji dziecka. Jedna nadzieja dla nich była procedura in vitro. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40-stce. Małogrzata mówiła, że jeżeli nic się nie uda, to ona zgodzi się na adopcje dziecka. Na szczęście, powodzenie powróciło do nich twarzą. Jeszcze raz serdecznie gratulacje!

Jolanta Kwaśniewska poproszona o ocenę Agaty Dudy. Co powiedziała?

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o kolejnym dziecku. Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że marzy jeszcze o tym, by zostać mamą. Prezenterka szczerze angażuje się w walkę o łatwiejszym dostępie wszystkich Polaków do metody in-vitro, która również dla niej jest jedyną szansą na kolejna ciążę.  Niestety, Małgosia wyznaje, że mimo wielkich chęci, starania o ciąże kończą się niepowodzeniem.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com