O tym teraz mówi cała Polska, Małgorzata Rozenek-Majdan jest w trzeciej ciąży. O tym napisał jej mąz Radosław Majdan. W swoim Instagram szczęśliwy mężczyzna nie zmógł ukryć to w tajemności. 

Salma Hayek udostępniła selfie z Angeliną Jolie. Przyjaźnią się?

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

„Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham...Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze” - napisał on. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Prawdopodobny poród będzie w czerwcu 2020 roku. Z mediów wynika, że to będzie chłopczyk. Małgorzata Rozenek już ma dwóch synów Stanisława i Tadeusza od Jacka Rozenka, z którym rozwiedła się w 2013 roku. Od tego samego roku jest związana z Radosławem Majdanem. Jeszcze wcześniej  para informowała, że mają problem w koncepcji dziecka. Jedna nadzieja dla nich była procedura in vitro. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40-stce. Małogrzata mówiła, że jeżeli nic się nie uda, to ona zgodzi się na adopcje dziecka. Na szczęście, powodzenie powróciło do nich twarzą. Jeszcze raz serdecznie gratulacje!

Jolanta Kwaśniewska poproszona o ocenę Agaty Dudy. Co powiedziała?

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o kolejnym dziecku. Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że marzy jeszcze o tym, by zostać mamą. Prezenterka szczerze angażuje się w walkę o łatwiejszym dostępie wszystkich Polaków do metody in-vitro, która również dla niej jest jedyną szansą na kolejna ciążę.  Niestety, Małgosia wyznaje, że mimo wielkich chęci, starania o ciąże kończą się niepowodzeniem.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com