Jeszcze od niedawna w Polsce pojawiła się radosna informacja, że Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Znana polska sportowa rodzina Lewandowskich wie jakiej płci będzie u nich drugie dziecko. Od niedawna stało wiadomo, że Anna i Robert Lewandowski zostaną rodzicami po raz drugi. Trenerka jest na czwartym miesiącu ciąży! Ona nie ukrywa swój stan wraz z radościami, które odczuwa. Jeszcze do tego dzieli się informacją, jak w takim stanie utrzymywać sportową formę i wyglądać zawsze pięknie. Rodzina Lewandowskich aktywnie przygotowuje się do drugiego dziecka.

Tomasz Lis napisał wzruszający komentarz!

Rodzina Lewandowskich

Teraz sytuacja troszeczke się pogorszyła. Znany polski piłkarz Robert Lewandowski trafił do szpitała. Z informacji z mediów, on przejdzie zabieg przepukliny pachwinowej najprawdopodobniej 22 lub 23 grudnia. Operacja była już planowana od dłuższego czasu, a zabieg ma na szczęście jedynie charakter profilaktyczny.

Polski piłkarz Robert Lewandowski

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

"To rzecz, która w ogóle nie przeszkadza w wykonywaniu ćwiczeń biegowych czy siłowych. Trenuję normalnie, mogę też rozgrywać mecze. Nie odczuwam żadnego bólu - uspokoił wszystkich piłkarz Robert Lewandowski. 

Między tym, taka procedura musiała nastąpić jeszcze przed spotkaniem ligowym z VfL Wolfsburg, które odbyło się 21 grudnia, ale Lewandowski czuje siebie dobrze. Jego trener Hansi Flick chce mieć go w tym dniu w swoim zespole, aby wygrać spotkanie z Wilkami.

16 grudnia, jaki to dzień w Polsce?

Życzymy, aby Robert Lewandowski był w świętnej formie po operacji!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com