Redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis w zeszły wtorek 10 grudnia trafił do szpitala. W ten dzień musiał mieć wywiad z sędzią  Pawłem Juszczyszynem w Ołsztynie, ale niestety to się nie zdarzyło. Trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego na oddział intensywnej terapii. Według dannych mediów, dziennikarz przeżył udar.  Obecnie znajduje się w szpitalu, gdzie odzyskał przytomność i pamięć. Nie jest już intubowany. Tomasz Lis dał swój komentarz odnosnie swojego stanu.

Greta Thunberg stała człowiekiem roku!

Polski dziennikarz Tomasz Lis

"Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy. Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da – napisał wiadomość sms do swojego redakcyjnego kolegi, wicenaczelnego tygodnika.

Wcześniej, jego żona Hanna Lis skometowała plotki o przypuszczonej śmierci męża:

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

"Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym ‘stanie ciężkim’ są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy”

Tomasz Lis skomentował swój stan

Anna Maria Wesołowska o chorobie : "Oho, coś tam pewnie wykryli"

W szpitalu Lis będzie jeszcze kilka dni ponieważ lekarze obawiają się udaru wtórnego.

Życzymy dziennikarzowi szybkiego odzyskania zdrowia!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com