16 grudnia - jest 350 dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 15 dni. Imieniny obchodzą dzisiaj Alina, Euzebiusz, Zdziesława oraz Agrykola, Ananiasz, Adelajda, Albina, Deder, Dyter, Konkordiusz, Maria, Sebastian, Tyter, Walenty, Walentyn, Wolisław, Wolisława, Zdziesław. 

Ida Nowakowska komentuje pomysł płacenia kartą w kościele

Dzień pokrywania wszystkiego czekoładą

Dzisiaj, można powiedzieć, jest dzień dla tych, którzy bardzo lubią czekoładę. Właśnie Dzień pokrywania wszystkiego czekoładą. Masz swoją specjalną dietę? Pozwół sobie dzisiaj ruczić wszystkie zasady i zacząć cieszyć się ulubionym słodyczem. Jest  to święto, kiedy tak naprawdę możesz wszystko połewać czekoładą. Masz ochotę na poranną kawę z czekoładą? Będzie zmaczne. Owoce z czekoładą? Czemu nie? Najliepiej wybierz truskawki i ciesz się wspaniałym duetem soczystej truskawki i słodkiej czekoładki.  Bądź kreatywną osobą i spróbuj trochę poeksperymentować łącząc czekoladę z daniami lub artykułami spożywczymi, których normalnie nawet nigdy nie przyszło ci do głowy łączyć razem. Nawet dla swoje skóry możesz przygotować słodką niespodziankę, a właśnie posmarować ją czekolądą. Słodkiego świętowania!

16 grudnia dzień kiedy wszystko możesz jeść z czekoładą

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Małgorzata Godlewska niszczy kolejną kolędę

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com