Klaudia Halejcio to polska aktorka młodego pokolenia. Znana głównie dzięki rolom w serialach. Szerszej publiczności dała się poznać także jako aktorka teatralna.

Młoda aktorka kilka lat wzięła udział w produkcji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Wówczas na parkiecie towarzyszył jej przystojny tancerz Tomasz Barański. Klaudia zakochała się w o 10 lat starszym partnerze tworząc z nim parę nie tylko na parkiecie.

Finał „Tańca z Gwiazdami” za nami. Znamy zwycięzcę!

Ostatecznie para rozstała się, pozostając jednak w przyjacielskich stosunkach. Kilka miesięcy po rozstaniu można było widywać Klaudię w towarzystwie przystojnego prawnika. Choć wyglądali na bardzo szczęśliwych i to uczucie nie przetrwało. Aktorka oficjalnie potwierdziła informacje o rozstaniu twierdząc, że teraz przyszedł czas by poznać i przede wszystkim pokochać samą siebie. A Wy jak uważacie? Czy młoda gwiazda znajdzie miłość życia?

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Były premier wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com