Święta Bożego Narodzenia za pasem. Z pewnością te święta będą wyjątkowe. Przez pandemię koronawirusa od wielu miesięcy zyjemy w ciągłych zakazach i restrykcjach.

Martwa świnia pod domem Kaczyńskiego. Video

Piotr Müller zapytany o nowe restrykcje dotyczące świąt Bożego Narodzenia przekazał, że na rządowych zespołach zarządzania kryzysowego nie ma omawianych wariantów zaostrzenia wprowadzonych obostrzeń.

Ten scenariusz, który został przedstawiony jakiś czas temu, jest realizowany. Do świąt i włącznie z nimi aktualne obostrzenia będą obowiązywać, chyba że z jakiegoś powodu sytuacja się pogorszy i trzeba będzie podjąć inną decyzję

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Krawczyka otwiera się o Marianie Lichtmanie. Emocjonalne słowa, które poruszają serca

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Okazuje się, że jeśli liczbna zakażeń utrzyma się na obecnym poziomie nie będzie potrzeby wprowadzenia nowych restrykcji.

Scenariusz może ulec zmianie w momencie kiedy liczba zacznie drastycznie wzrastać. Wówczas możliwe będzie postawienie wszystkich w stan najwyższej gotowości i wprowadzenie kwarantanny narodowej.

Przypomnijmy jakie obecnie mamy ograniczenia dotyczące spędzenia tegorocznej "gwiazdki"

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia z powodu pandemii koronawirusa tegoroczne święta powinniśmy spędzić w gronie najbliższych domowników. Jak mówią przepisy, oprócz domowników, którzy na co dzień ze sobą mieszkają, w gospodarstwie domowym podczas spotkania może przebywać dodatkowych pięć osób. Czyli jeśli rodzina, która mieszka ze sobą na co dzień, liczy sześć lub siedem osób, może zaprosić jeszcze pięć do świątecznego stołu

Mamy jednak nadzieję, że nie dojdzie do takiej konieczności.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com