Ta historia jest niczym z bajki lub filmu. Ogladając historię o odnalezieniu listu w butelce podczas spaceru na plaży wydaje nam się bardzo nierealna. Okazuje sie, jednak, że takie historie się zdarzają i mają nawet szczęśliwe zakończenia.

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak potwierdzili radosne wieści

Pewnego dnia po plaży na Wyspie Sapelo, na wschodnim wybrzeżu USA przechadzała się razem z mężem Linda Humphries. W pewnym momencie kobieta zauważyła butelke, a po chwili dostrzegła, że ma ona zawartość. Ostrożnie wyciągnęła papierowe zawiniątko i nie dowierzała własnym oczom.

W butelce znajdowała się wiadomośc z roku 1988. 8 letnia wówczas Miranda napisała krótką wiadomość. Podała także swoje dane dla kogoś, kto kiedyś odnajdzie ten list.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Linda natychmiast rozpoczęła poszukiwania autorki listu. Do Mirandy udało sie dotrzeć poprzez media społecznościowe. Któraś z jej koleżanek dostrzegła apel Lindy i od razu skontakowała się z Mirandą. Dorosła już dziś kobieta nie kryła zaskoczenia i wzruszenia.

Kto by pomyślał? To niesamowite, że tak mała rzecz, nieważne co robisz teraz w życiu, może przenieść cię prosto do dzieciństwa. To był najlepszy czas w moim życiu

Niesamowite prawda?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com