23 grudnia jest 357 dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 8 dni. W ten dzień imieniny ocbchodzą:  Sławomira, Wiktoria oraz Anatola, Anatolia, Bazylides, Dagobert, Ewaryst, Ewarysta, Gelazy, Iwo, Iwona, Jan, Mardoniusz, Saturnin, Serwul, Sławomir, Teodul, Torlak.

Katarzyna Warnke zachwycona nową rolą mamy

Grudzień, to jest wspaniały miesiąc w zimę, kiedy pada dużo śniegu. A kiedy mamy śnieg, to możemy sobie jeździć na nartach, a właśnie na snowboardzie. Dlatego 23 grudnia jest międzynarodowe święto Snowboardu.

23 grudnia Międzynarodowe święto snowboardu

W ten dzień miłośniki desek w żadnym razie nie powinni siedzieć w domu. Bo, muszą pójść na różnego rodzaju imprezy, które są organizowane w ten dzień. Podczas nich uczestniczy mogą wziąć udział w zawodach różnego typu, obejrzeć pokazy snowboardowe czy też początkujący snowboardziści mogą pod okiem instruktorów nauczyć się jeździć.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

23 grudnia Dzień miłośników snowboardu

Nawet jeżeli ty nie możesz jeździć na snowboardzie, pomogą ci w tym instruktorze, które z wielką chęcią wyjaśnia ci jak prawidłowo trzeba wstawać na deskę i utrzymywać koordynację. Głównie jest to, aby ty tego chciał!

Natalia Kukulska wspomina swoje ostatnie Święta z mamą

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com