Katarzyna Warnke wspólnie z Piotrem Stramowskim zostali rodzicami we wrześniu. Para ukrywała wesołą nowinę aż do czasu pokazu marki MMC, kiedy to wspólnie pojawili się na wybiegu. Była to świetna okazja dla aktorki do pochwalenia się ciążowym brzuchem i rozwiania plotek.

Oprócz tego wydarzenia, para trzymała dla siebie wszelkie emocje związane z macierzyństwem. Nie zdecydowali się też na upublicznienie wizerunku ich dziecka.

Ewa Mrozowska - Kozłowska została mamą

Jednak w związku z proporcją nowego filmu, w którym zagrała Warnke, pojawiła się ona w Dzień Dobry TVN, gdzie prowadzący wykorzystali okazję i wypytali aktorkę o macierzyństwo.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

"To jest odkrycie esencji życia. Dlatego warto zostać rodzicem" - przyznała.

Co więcej, Katarzyna zwróciła uwagę na to, że ten okres w życiu kobiet jest często opisywany w bardzo cukierkowy sposób, co niekiedy odbiega od prawdy.

„Dużo się mówi o tych pozytywnych stronach macierzyństwa, lubimy tak cukierkowo o tym opowiadać. Natomiast sam poród i te zmagania, niewiadome, znaki zapytania, każde dziecko to jest inna historia, nie da się tego przewidzieć. Myślę, że w przestrzeni publicznej trochę brakuje takich rozsądnych wypowiedzi na ten temat".

Agnieszka Kaczorowska - Pela o trudach życia młodych rodziców

Jednocześnie, aktorka zwróciła uwagę na to, że każda kobieta sama powinna decydować o tym, kiedy chce i czy w ogóle - wrócić do pracy, a ojcowie maluszków również powinni wziąć na siebie odpowiedzialność rodzicielstwa.

"To jest apel do mężczyzn: dzielcie te obowiązki na pół. My mamy taką tradycję w rodzinie, mój tata bardzo chętnie zajmował się niemowlętami i tak samo jest po stronie Piotrka".

Zgadzacie się z aktorką?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com