Agnieszka Kaczorowska - Pela tancerka i aktorka, właścicielka szkoły tańca, trenerka i współprowadząca a ostatnio przede wszystkim mama i żona. W lipcu tego roku wraz ze swoim mężem Maciejem powitali na świecie córeczkę Emilię.

To pierwsze święta Bożego Narodzenia, które spędzą w trójkę w nowym domu. Przeprowadzka zaplanowana jest na 24 grudnia!

Agnieszka Koczarowska udostępniła zdjęcie z córeczką

Aktorka bardzo dba o prywatność swojej rodziny. W mediach nie opublikowała jeszcze zdjęcia z widoczną twarzą swojej córki. Zapewnia, że zależy jej na bezpieczeństwie małej Emilki.

W ostatnim wywiadzie Agnieszka została zapytana, jakim ojcem jest Maciej. Roztańczona celebrytka przyznała, że jej mąż doskonale wywiązuje się z obowiązku bycia tatą. Gdyby mogła postawiłaby mu 6 z plusem.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Dziewczynka jest najspokojniejsza, kiedy ma oboje rodziców przy sobie, jednak Agnieszka potwierdza, że nawet kiedy nie ma jej w domu jest zupełnie spokojna, że tata sobie poradzi w opiece nad córką.

Najtrudniejszą rzeczą w byciu mamą jest dobra organizacja. Agnieszka przyznaje, że zawsze była sumienna i pracowita, dlatego stara się pamiętać o wszystkim, choć jak widać ostatnie dni nie należą do najłatwiejszych to wierzymy, że pierwsze święta w trójkę będą dla pary tymi najpiękniejszymi.

A jakim tatą jest Twój partner Droga Koleżanko?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com