Poska tancerka Agnieszka Kaczorowska pięć miesięcy temu stała mamą. W swoich wywiadach ona wieloktornie cieszy się z macierzyństwa i stara się spełniać wszystkie warunki, aby jej córka była szczęśliwa. 

Powrót do przeszłości czy nowatorskie i eko? Wielorazowe pieluchy pod lupą

Zdjęcie córki Agnieszki Kaczorowskiej

W porannej relacji na Instagram Aga podzieliła się zdjęciem, gdzie mała Emilia łeżąc na podłodze bawiła się swoimi zabawkami. Twarz dziewczynki nie widać, natomiast bardzo dobrze widać jaka ona jest energiczna i miła. Dziecko leży na blękitnym dywaniku, wokół różne dziecięce zabawki: słonik, miś, maskotki. Pokój sprawia wrażenie bardzo przytulnego i jasnego.

Seriale o życiu mam, które pokochasz

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

 Tak samo wcześniej celebrytka podzieliła się zdjęciem z urodziń męża, podpisając:

"Zorganizowałam wczoraj ukochanemu mężowi imprezkę z okazji 30stych urodzin. Dużo atrakcji, dużo uśmiechu i dużo bliskich nam osób.Kochanie, bądź zawsze szczęśliwy!"

Aga Kaczor na urodzinach swojego męża Macieja Pelę

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją garderobę. Większość polskich gwiazd lubią pokazywać swoja garderobę. Robią akcent na to jakie mają rzeczy od znanych brendów czy projektantów, pokazują przede wszytskim ilość i oczywiście porządek. Jakby konkurują z innymi gwiazdami, kto z nich mają lepszą szafę. Zazwyczaj rozmiar jednej takie szafy celebrytów podobny do rozmiaru zwyklej kawalerki. Kontynuację akrtykułu czytaj tu.

Tak samo wcześniej pisalismy o tym, jak Joanna Krupa stworzyła idealny pokój dla córki.