Natalia Kukulska ma wspaniałą rodzinę: męża i trójkę dzieci. Jednak w jej życiu brakuje już jej kochanych rodziców, czyli Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego.

Natalia Kukulska z tatą

Natalia Kukulska z tatą

Ewa Chodakowska na pidżama party z teściową

Zwłaszcza w tym świątecznym czasie, wspomnienia o rodzicach wracają. Piosenkarka nie ukrywa, że szczególnie brakuje jej mamy, którą ledwo pamięta. Ostatnie Boże Narodzenie Natalia spędziła ze swoją mamą w 1979 roku, czyli 40 lat temu.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Natalia Kukulska z mamą

Victoria i David Beckhamowie ochrzcili swoje dzieci

Mimo tego, że Natalia była wtedy małą dziewczynką, pamieta pięknie ubraną choinkę, rozpalony kominek czy czerwone paznokcie swojej mamy.

Ostatni raz wspólnie rozpakowałyśmy prezenty i ostatni raz śpiewała kolędy. Dlatego dziś, gdy słucham Lulajże Jezuniu zawsze towarzyszy mi wzruszenie. Wiem, że jest zawsze po mojej stronie. Myślę o niej jak o aniele, który stale się mną opiekuje – wyznała Natalia w Na Żywo.

W marcu następnego roku, gwiazda muzyki zginęła w katastrofie lotniczej, razem z 86 innymi pasażerami samolotu lecącego z Nowego Jorku do Warszawy.

Anna Jantar

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com