Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są szczęśliwym małżeństwem już od sześciu lat. Mąż Ewy jest Grekiem, więc kulturowo, rodzina Ewy i Lefterisa różnią się, jednak trenerka wyznała, że uwielbia swoją teściową, co nie jest często spotykane.

Katarzyna Żak pochwaliła się pięknymi córkami

Ich relacja jest na tyle dobra, że panie postanowiły zorganizować wspólne pidżama party, o czym ogłosiła Ewa na swoim Instagramie.

'Wczorajszy wieczór i PIDŻAMA PARTY Z MOJĄ grecką mameczką.Usiadłyśmy wczoraj na „dwa słowa” o 21:00 i o 2:00 w nocy doszłyśmy do wniosku, że możemy tak bez końca" - zaczęła Ewa.

Popularne wiadomości teraz

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

 
To jednak nie koniec. Chodakowska bowiem pociągneła temat teściowej, wychwalając wychowanie, jakie teściowa ofiarowała jej mężowi.

"Ja ZAWSZE, od momentu poznania teściowej, dbałam o to, żeby mój PARTNER, okazywał Jej MIŁOŚCI, opiekował się nią. Nie zapominał powiedzieć dobrego słowa, zadzwonić, cierpliwie wysłuchał i mocno tulił. Ta kobieta wychowała mojego męża. (...) To dzięki Niej jest tak wspaniałym człowiekiem" - zachwyca się Ewa. 

Kim jest Kamil Lemieszewski, zwycięzca Big Brother 2

Jednak żeby nie było tak słodko, na koniec Ewa wyznała, że jednak ich relacja nie zawsze była tak kolorowa, jak dziś. Okazało się, że ich relacja jest skutkiem wieloletniej wręcz pracy. 

A Wy, jakie macie relacje z teściową?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com