Big Brother to program, który powrócił po wielu latach przerwy na antenę. Show już nie jest tak popularne jak kiedyś, jednak wciąż istnieje szerokie grono fanów podglądania uczestników w Domu Wielkiego Brata.

Magda Zając z „Big Brothera” została sołtysem!

Po kilkudziesięciu tygodniach w końcu odbył się finał programu, w którym brali udział: Wiktor Stadniczenko, Martyna Lewandowska i Kamil Lemieszewski. Stawka była wysoka. Finaliści walczyli o 100 tysięcy złotych i Fiata 500. Głosami widzów, zwycięstwo przypadło Kamilowi.

Jednak to, co powiedział mężczyzna zaraz po otrzymaniu nagrody, mocno zdenerwowało internautów.

Złoty Kamil za totalną głupotę należy się wam wszystkim, drodzy uczestnicy, a także wam drodzy widzowie. – wyznał kpiąco Lemieszewski.

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

A kim prywatnie jest zwycięzca Big Brother 2?

Kamil ma 36 lat i pochodzi z Londynu. Co ciekawe, z zawodu jest pielęgniarzem i położnikiem, jednak w swoim życiu zdążył imać się już wielu stanowisk. Pracował jako aktor, kaskader, a nawet cyrkowiec. Ma za sobą epizody w „Królu Arturze” czy w „Gwiezdnych Wojnach”.

Znany aktor będzie rozkręcał imprezę w „Big Brother”. Kto to taki?

Można więc wysunąć wniosek, że udział Kamila w programie było jak kolejne aktorskie zadanie, w którym, jak się okazuje, wypadł świetnie. Jednak to nie koniec ukrytych talentów tego człowieka renesansu. Kamil bowiem zainteresowany jest historią i antropologią. Planuje nawet napisać książkę o początkach religii katolickiej.

Mimo, że komentarze widzów po wygranej Kamila są raczej negatywne, można wysunąć wniosek, że mężczyzna swoją barwnością i oryginalnością może jeszcze zrobić wielką karierę w show-biznesie, który przecież kocha takich indywidualistów, jak on.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com