„Big Brother” powrócił po latach i choć program nie jest już tak popularny, jak kiedyś, jego uczestnicy wciąż mogą liczyć na rozgłos. Wszystko za sprawą tego, że aktualnie do show zapraszani są już znani w świecie mediów influencerzy, których tak naprawdę na co dzień można podglądać w ich social mediach, więc już mało kto decyduje się na oglądanie ich poczynań także w telewizji.

Znany aktor będzie rozkręcał imprezę w „Big Brother”. Kto to taki?

Magda Zając była uczestniczką pierwszej edycji programu po remisji. Kobieta już na samym wejściu została nazwana „nową Frytką” na cześć byłej kontrowersyjnej uczestniczki. Magda naprawdę bardzo starała się, by było o niej głośno. Niestety, nawet kąpanie nago na wizji nie wywołało dużego zainteresowania jej osobą i uczestniczka dość szybko opuściła dom Wielkiego Brata.

Przerażająca metamorfoza Marty Linkiewicz. Czy to już anoreksja?

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Jednak właścicielka aż 200 ha ziemi nie dała o sobie zapomnieć. Okazuje się, że Magda Zając dostała posadę sołtysa w miejscowości Roztoka w gminie Żmudź. Kobieta przekonała do siebie 19 na 40 głosujących, co umożliwiło jej przejęcie władzy po byłym sołtysie, który został aresztowany za podejrzenie brutalnego pobicia.

Myślicie, że głośna uczestniczka show sprawdzi się w nowej funkcji?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com