Marta Linkiewicz to jedna z tych osób, która zyskała popularność w niecodzienny sposób i stała się tak zwaną „patoinfluencerką”, czyli ma wpływ na społeczeństwo, ale niestety w negatywny.

Anna Karczmarczyk idzie na całość i pozuje NAGO!

Mimo tego, to, co sobą prezentuje, sprzedaje się i o to chodzi „patoinfuencerom”. Zgromadziła już bowiem na swoim Instagramie aż milion obserwujących. Liczby mówią same za siebie.

Dzięki temu, że Marta Linkiewicz wzbudza takie zainteresowanie, pojawiła się jakiś czas temu na ringu Fame MMA, w debiutującej walce kobiet, w czasie której stanęła naprzeciw Esmeraldzie Godlewskiej, która również jest celebrytką pokroju Linkiewicz. Linkiewicz błyskawicznie pokonała rywalkę. Mimo wszystko trzeba przyznać, że też jej masa, była sporo większa, niż Godlewskiej.

przed metamorfozą

Popularne wiadomości teraz

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Jednak wydarzenie to spowodowało, że Linkiewicz pokochała wręcz sporty walki i zaczęła się odchudzać. Oprócz pasji do sportu, która mimo wszystko jest dobrym skutkiem celebryckich walk MMA, które zrzeszają masę publiczności, dziewczyna zrzuciła bardzo dużo z wagi.

Wiemy, z kim spotyka się Maffashion!

Jej sylwetka zmieniła się nie do poznania. Jej fani martwią się, że Marta może przesadzić z odchudzaniem, bowiem traci kilogramy w bardzo szybkim tempie.

Jak oceniacie metamorfozę Linkiewicz?

po metamorfozie

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com