Telewizje śniadaniowe są świetną okazją na to, by się pokazać, przypomnieć o swoim istnieniu i nieco zarobić, nawet jeśli niekoniecznie ma się coś do powiedzenia.

Anna Maria Wesołowska o chorobie : "Oho, coś tam pewnie wykryli"

Z zaproszenia Dzień Dobry TVN skorzystała ostatnio Katarzyna Żak, aktorka znana głównie z świetnej roli w serialu Ranczo, gdzie gra wspólnie ze swoim mężem, Cezarym.

Aktorka jednak wywołała swoim wystąpieniem zainteresowanie, bowiem pojawiła się w programie w towarzystwie córek. Okazało się, że dziewczyny nie są aktorkami, za co ich rodzice są wręcz bardzo wdzięczni.

Popularne wiadomości teraz

"Nie współczujesz swojemu mężowi, ale on nie miał wolności w małżeństwie z tobą przez 25 lat": kobieta pomyślała o tym, co usłyszała i rozpłakała się

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Czym zajmują się córki Katarzyny i Cezarego?

Córka Aleksandra pracuje, tak jak rodzice w branży filmowej, ale do aktorstwa jej daleko. Jest bowiem producentką filmową i zajmuje się tworzeniem programów dla dzieci. Natomiast córka Zuzanna została lekarzem, a więc poszła zupełnie innym torem niż reszta rodziny.

źródło: Dzień Dobry TVN

źródło: Dzień Dobry TVN

Katarzyna Żak dodała co prawda, że jej mąż nie może doczekać się wnuków, ale ona nie chce ingerować w życie swoich pociech.

Kim jest Kamil Lemieszewski, zwycięzca Big Brother 2

One same muszą dojść do tego, co im to szczęście daje. Czy wcześnie wyjdą za mąż, czy w ogóle, czy postawią na pasjonującą pracę, czy na dzieci, to wyłącznie ich sprawa – powiedziała aktorka.

Zgadzacie się z tymi słowami?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com