Telewizje śniadaniowe są świetną okazją na to, by się pokazać, przypomnieć o swoim istnieniu i nieco zarobić, nawet jeśli niekoniecznie ma się coś do powiedzenia.

Anna Maria Wesołowska o chorobie : "Oho, coś tam pewnie wykryli"

Z zaproszenia Dzień Dobry TVN skorzystała ostatnio Katarzyna Żak, aktorka znana głównie z świetnej roli w serialu Ranczo, gdzie gra wspólnie ze swoim mężem, Cezarym.

Aktorka jednak wywołała swoim wystąpieniem zainteresowanie, bowiem pojawiła się w programie w towarzystwie córek. Okazało się, że dziewczyny nie są aktorkami, za co ich rodzice są wręcz bardzo wdzięczni.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Czym zajmują się córki Katarzyny i Cezarego?

Córka Aleksandra pracuje, tak jak rodzice w branży filmowej, ale do aktorstwa jej daleko. Jest bowiem producentką filmową i zajmuje się tworzeniem programów dla dzieci. Natomiast córka Zuzanna została lekarzem, a więc poszła zupełnie innym torem niż reszta rodziny.

źródło: Dzień Dobry TVN

źródło: Dzień Dobry TVN

Katarzyna Żak dodała co prawda, że jej mąż nie może doczekać się wnuków, ale ona nie chce ingerować w życie swoich pociech.

Kim jest Kamil Lemieszewski, zwycięzca Big Brother 2

One same muszą dojść do tego, co im to szczęście daje. Czy wcześnie wyjdą za mąż, czy w ogóle, czy postawią na pasjonującą pracę, czy na dzieci, to wyłącznie ich sprawa – powiedziała aktorka.

Zgadzacie się z tymi słowami?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com