Cudowne sześcioraczki z Krakowa się stali hitem w sieciach społecznościowych. One już zdążyli roztopić serca polaków i otrzymać status, jako ulubione dzieciaki większości osób.

24 grudnia świąteczny dzień w Polsce. Wspaniała Wigilia!

polskie sześcioraczki

Klaudia Marzec urodziła cztery dziewczynki i dwóch chłopców za pomocą cesarskiego cięcia. Dla RMF. fm kierownik Oddziału Klinicznego Neonatologii, Ryszard Lauterbach, powiedział, że maluchy wymagały wsparcia oddechowego i odpowiedniego uruchomienia przewodu pokarmowego, a jedno z dzieci musiało zostać za intubowane.

Ich mama zdecydowała założyć konto na Instagram, na którym ilość obserwujących nalicza aż 100 tys. Niedawno kobieta udostępniła zdjęcie swoich maluchów, na którym one leżą w świątecznych kostiumach na łóżku. Dwoje dzieci w czerwonych, świątecznych ubrankach znajduje się w środku. Po bokach ułożona jest pozostała czwórka, ubrana w białe koszulki i czerwone spodnie. Towarzyszą im świąteczne akcenty w postaci zdobionych bombek choinkowych.

Świąteczna kartka Megan Markle i księża Harry. Życzą wesołych świąt!

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

sześcioraczki z Krakowa

maluchy

Niema nic dziwnego w tym, że sporo osób zaczęło pisać miłe komentarzy:

"Super maluchy. Pozdrawiam i gratuluję cierpliwości, jestem pełna podziwu dla Państwa. Wesołych Świąt.

I tylko jedno pytanie w głowie.. jak Wy sobie radzicie?! Podziwiam. Wesołych Świąt!"

Trzeba sobie zauważyć, że matka Klaudia publikuje sporo ciekawych zdjęć swoich dzieciaków, zrobionych w różnych stylizacjach. Wygląda to bardzo miło!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com