Meghan Markle, książę Harry i mały Archie szykują się na święta. W tym roku rodzina zdecydowała się na to, aby obchodzić święta w Kanadzie. Właśnie w tym miejscu Meghan wcześniej pracowała i mieszkała.

Radosław Majdan zdradza, jak wyglądały początki jego relacji z Małgosią

Meghan Markle i książę Harry

Z okazji świąt królewska rodzina postanowiła zrobić świąteczną kartkę. Do tego nikt jeszcze nie robił kartki w takim stylu. Wygląda to bardzo nowocześnie! Na zdjęciu głównym bohaterem jest mały Archie. Widać, że chłopczyk konkretne spojrzenie. Pod czas sesji zdjęciowej idealnie wszedł w aparat fotografa. Z tego wynikło miłe, rodzinne zdjęcie. Do animowanej kartki świątecznej dołączono naturalnie życzenia:


świąteczna kartka królewskiej rodziny

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

"Radosnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku-od naszej rodziny dla waszej"

Zdjęcie wystawiono w Twitterze. Wszyscy natychmiast zaczęli pisać swoje komentarze:

"On nie potrzebuje żadnego tytułu książęcego. Jest prawdziwym Księciem z Bajki. Król naszych serc, Archie! Archie wygląda zupełnie jak Meghan"

Jak Anna Mucha sprząta po świętach? Wymyśliła bardzo oryginalny sposób

Dla swoich peirwszych świąt z Archie, para wybrała Kanadę, do której przyjechała z Los Angeles, matka Meghan - Doria. Taka decyzja została skrytykowana przez większość w ostatnim czasie. Wszystko to wynikło z ostatniej sytuacji, która się zdarzyła w królewskiej rodzinie, a właśnie stan zdrowia księcia Filipa. Dla krółowy Elżbiety II obchodzić święta całą rodziną jest wielką tradycją, natomiast w tym roku Meghan i Harry postanowili zrobić inaczej.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Krółowa Elżbieta II martwi się o zdrowie swojego mężaKsiążę Filip mąż krółowej Elżbiety II trafił do szpitala w seszły piątek, choć trafił dotąd o własnych siłach, nie jest do końca wiadomo, co stało przyczyną hospitalizacji. Poślubił monarchinię w 1948 roku. Dwa lata temu poszedł na emetyrurę, ale co jakiś czas pojawia się publicznie. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com